Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Programovací editor a komunikace se serverem

 1. Zdravím,
  chtěl bych se zde poohlédnout po někom, kdo by věděl poradit nebo by chtěl spolupracovat na vývoji her. V editoru dokážu už ledacos fungujícího vytvořit. Tím bych programátora nezatěžoval. Maximálně kvůli radě některých funkcí. Jinak jsem v tomto samostatný (animace, proměnné, podmínky apod.).

  Vše dělám v jednom velmi šikovném 2D editoru, kde se dá vytvořit velmi mnoho zajímavých her. Jelikož ale nejsem opravdový programátor, moc si nerozumím s výstupy a vstupy. Jak globální proměnné ukládat na servery apod. Jinak se dá hotový projekt převést na native windows hru, html5, android apod. Takže možnosti zde jsou dostatečné.

  Jestli někdo má chuť se ozvat, můžeme takto společně něco vytvořit. Grafiku a audio stránku zpravidla zajistím. Jde opravdu jen o občasnou radu a pomoc při komunikaci hotového projektu s "vnějším datovým světem" :o).

  Díky všem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Klidně mě kontaktujte. Já mám třeba jednu rozdělanou hru ale zase jsem programátor a nemám grafika :D Přitom může jít o docela slušný pravidelný přijem.

 4. Tady PavelTom. Nešlo mě přihlásit. Tak jsem udělal během několika dnů hrubého času Pexeso na zkoušku. No a dál nevím jak to využít. Je to spíše prezentace možností. Psal jsem to do vlákna dneska už výše. No alespoň jsem si vyzkoušel proměnné v praxi :). Rád bych tyto možnosti nějak zajímavě využil.

  game-windows (1).exe | Ulož.to

  Prosím o zpětnou vazbu. A omlouvám se za duplicitu. Chtěl jsem se jen přihlásit k tomuto mému dříve založenému vláknu.

Hostujeme u Server powered by TELE3