logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Tvorba zbrusu nového e-shopu pro rodinnou firmu

hourglass
Skončil
06.03.2019 v 17:11
biders
94% odezva
18 zájemců
Prodejce
A+
Dobrý den,

jako úspěšná firma hledáme další možnosti uplatnění na trhu, a nakonec jsme se shodli na vytvoření e-shopu a začít tak nabízet naše produkty i formou B2C.
Proto hledáme dodavatele, který nám pomůže vytvořit e-shop s dekoracemi.
Chceme vybudovat e-shop o 10-ti kategoriích, kde každá bude mít cca 5 - 15 druhů zboží. Zboží bude mít několik variant - velikost, a barvu (např. jako u oblečení).
V tento moment nemáme žádné přesné zadání, máme zmonitorovanou konkurenci a chceme zkombinovat pozitiva vybraných konkurentů. Předpokládáme také, že zadání se bude řešit po domluvě a poradě s vybraným partnerem, rádi si necháme poradit.
Předpokládáme, že nejvhodnější bude použít nějaké krabicové řešení (Shoptet? Shopsys?). Samozřejmostí je pro nás responzivní design.
Na e-shopu chceme mít aspoň tři formy přepravy, a tři platební metody.
Cenu zadávám pouze orientační, bude se odvíjet od velikosti a míry spolupráce. Zároveň s tím budeme poptávat i grafické práce (návrh vzhledu webu, košíku, produktové stránky apod.) a marketingové práce a texty (především SEO, vytvoření a prvotní zaplnění účtů na soc. sítích), opět si rádi necháme poradit s kompletní marketingovou strategií.
Očekávám pouze profesionální jednání. Dodavatele vybereme podle referencí (které si ověříme), poměru přínos/kvalita/cena, a rychlosti.
Děkuju za pozornost a těším se na reakce.