Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Koupě webů a přesun příspěvků

 1. Zdravím,
  plánuju koupit jeden dost starý web, kde je příšerné úplně všechno, až na DA a hodně obsahu. Předělávat se mi ho určitě nechce.

  Jde to vyřešit tak, že bych prostě příspěvky nakopiroval na můj jiný web a v htaccess nastavil permanentní přesměrování jednotlivých příspěvků? Nepřišel bych tak o návštěvnost? Web má cca 2000 UIP za den, tak jestli můžu pak počítat se stejným nárůstem i na mém webu.

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Spis to bude o pracnosti nez o ztrate navstevnosti.
  Bez znalosti stavajiciho reseni a ciloveho stavu tezko radit o narocnosti migrace

 4. Spíše vám to popadá, nikdy to nepřesunete 1:1 perfektně. Radši bych radil na starém webu ponechat URL, obsah, ale systém vyměnit za nějaké rozumné CMS, se kterým se dá dál pracovat. Takže pro vyhledávač i návštěvníka bude web jen lepší, než původní, žádné ztráty by tam neměly být, naopak.

 5. Joo on je to ještě statickej web, to bych přeházel ručně včetně 1:1 odkazů na přesměrování. Předělání stávajícího webu by asi bylo lepší, jen už nemám moc kapacity na provoz dalšího webu a rád bych podpořil ty stávající :).

 6. Jestli je statickej a podpurnej, tak ho nechat byt a nikam nemigrovat - maximalne premyslet o prevodu treba do WP Ctrl+C a CTRL+V
  Tezko v obecne rovine radit

 7. Jde to, funguje to, víckrát jsem to udělal a vydělal na tom. Návštěvnost máte hned, o pár dní později se aktualizoval náhledový obrázek na seznamu (to už je dnes bezpředmětné) a nadpis / popis v SERPu. Pozice šly nahoru, protože se zachoval obsah, odkazy a zase kvalita webu, responzivita atp šla nahoru, takže pro vyhledávače +. Zaznamenávám názory, že 301 přesun škodí, ale sám mám opačné zkušenosti a ani nevidím smysl v tom, proč by se to vyhledávačům nelíbilo. Přesun webu je běžná situace a 301 je k podobným situacím určeno.

Hostujeme u Server powered by TELE3