Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Zásilka z USA - jiná cena na faktuře, jiná zaplacená PayPalem

 1. Dobrý den,
  do firmy jsem objednával nějaké zboží z USA. Za zboží jsem obchodníkovi zaplatil PayPalem 120USD a obchodník odeslal. Nyní zásilka dorazila na celnici, jde přes Českou poštu, na zásilce je však deklarováno 35USD zboží, 12USD poštovné. Psal jsem obchodníkovi a ten mi napsal, že do zásilky přidal fakturu znějící na tyto částky, prý abych nemusel platit clo. Dělá mi to trochu starosti, klidně bych si clo zaplatil v plné výši, ale abych nemusel řešit co s tím teď. Jak to mám teď doložit na celnici?
  Mám použít výpis z PayPalu na plnou částku, co jsem zaplatil? Co se bude dít, když na dokumentech u zásilky je cena nižší?
  Nebo mám snad výpis z PayPalu něják přizpůsobit tomu, co uvedl obchodník? Jsem z toho maličko rozhozený, jak to udělat? Zásilku potřebuje.

  Díky za rady

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. nikoho nezajima co ej na baliku napsany, proste dolozis objednavku a vypis z paypalu, tot vse...

 4. Přesně tak, popravdě předlož výpis o platbě a screenshot objednávky, a nemusíš se bát nějakého postihu... Jestli je na zásilce deklarována nižší cena, tak to nikoho nezajímá...

 5. Přesně jak uvadí výše :)

 6. Nechci dělat reklamu, ale příště si zvol Shipito. Za mě obrovská spokojenost a možná mi pomůžeš vydělat nějaký ten dolar :-) Celní deklaraci resp. vyplněné papíry si zařídíš sám a je to bez problému :-) https://www.shipito.com/?id_affiliate=14371

 7. Citace Původně odeslal peater8 Zobrazit příspěvek
  Nechci dělat reklamu, ale příště si zvol Shipito. Za mě obrovská spokojenost a možná mi pomůžeš vydělat nějaký ten dolar :-) Celní deklaraci resp. vyplněné papíry si zařídíš sám a je to bez problému :-)
  hlavne nezapomenout na affil. link...

Hostujeme u Server powered by TELE3