O projektu

Nabízím kompletně připravený eshop, který je zaměřený na jeden typ svítících hodinek. E-shop je postavený na pěkné a tématické doméně sviticihodinky.cz, která sama o sobě má pěknou hodnotu a je možné na ní eshop rozšířit o další zajímavé svítícího hodinky. Díky tématickému názvu se doména pěkně indexuje do vyhledávačů a získává pěkné pozice.

E-shop byl vytvořen pro mou přítelkyni jako přivýdělek k práci, ale než došlo k samotnému spuštění, tak jsme se rozešli a já na eshop nemám čas a chuť k provozu.

E-shop je plně v provozu a již měl vygeneroval zisk cca 1 600 Kč (dvě objednávky, 3 ks zboží). Původně jsme měli v plánu eshop plně rozjet a propagovat před Vánoci, k čemuž ale nedošlo. K eshopu je i menší sklad, takže je možné ho ihned provozovat. Na zboží jsou velmi vysoké marže! Součástí prodeje je i kontakt na dodavatele.

Jde o poměrně zajímavý produkt, který díky malé propagaci např. na facebook získá virální šíření.

Součástí prodeje je:
kompletně odladěný shoptet (tarif free) - žádný měsíční poplatek!
pěkná, tématická doména s hodnotou cca 8 - 10 tisíc Kč
logo
zboží (8x bílé hodinky, 11x růžové hodinky, 3x černé hodinky - nejsou na eshopu) v celkové prodejní ceně cca 13 200 Kč
kontakt na dodavatele

= vše k plnému provozu.

E-shop je ideální pro úplné začátečníky, kteří se chtějí z byznysem na internetu seznámit a naučit. Provoz je poměrně jednoduchý. Vzhledem k tomu, že na produktu je vysoká marže, tak je možné si nastavit svojí cenovou politiku.

Cena 24990 (nejsem plátce DPH)
NOVÁ CENA 7990- Kč - velmi rychlá návratnost investice vzhledem ke skladu! Nechávám za symbolickou cenu. Tato už je pevná!
Při prodeji zde, nutno připočítat cenu pro Webtrh, která je 5%

Prosím jen vážný zájemci.

Po zaplacení bude převedená doména, předám administraci eshop a vše společného s tím. Sklad bude kupujícímu zaslán na adresu zdarma.


Kontakt buď zde a nebo info@sviticihodinky.cz, tel: 728 404 361