Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Nabídnout nový dropshipping na drogerii/kosmetiku s provizí 20?

 1. Ahoj,

  rad bych zeptal je zájem o dropsipping na drogerku neco jako www.ageo.cz jen mensí a zatim bes drazsí kosmetiky a tedy prevazne na drogerii ( klasika + německa + ECO). Provize by mohla byt 20% z koncové ceny (při větším obratu nad 200 tis muže byt 25%).

  Přitom koncové ceny jsou rozumné a defakto jak TETA (tedy levnější než v BILLA a Albert). Pochopitelně pokud by byla přes nějakého zprostredkovatele jako Dropshipping.cz tak je z 20% se musí odečíst jeho provize, a nejradši bych to dělal právě tak. Zaroven dotaz doporučujete udělat nějakou selekci (ja bych ji rád), at se neregistruje a nezakladá eshop kde kod, co planuje jen spustit a pak se tomu nevěnovat, napadá mě podminka že už musíte mit nějaky dropsiping nebo blog/magazin na podobné tema nebo symbolicky poplatek 500 Kč at odradím děti. Zárověn máte tip na nějakou českou platformu co umožnuje zařadit tam eshop at oni se technicky starají o podporu a vyplacení klientu?

  Jinak veškeré zboží by bylo skladem a přepravce mám nyní dohodnuté: Geis (hlavni a nejlevnější), Pošta (nejdražší), DPD (drahy a okrajovka), Zásilkovna (jen do 10 Kg), Geis vydejna (do 15 Kg). Časem pokud se dohodnu na rozumné ceně (minuly rok jsem se nedohodl) ad bych nabidl vydejny PPL a Uloženka a do 3 měsícu vlastni večerní rozvoz (od 18 do 21 hodin pro Pon-Čtv) v Brně za 79 Kč.

  Pokud by jste měli zájem klidně mi napište SZ, zboží se naskladnuje do eshopu už nyní, jen neni vyrešeno technické rešení.

  Předem diky
  Naposledy upravil Venturi : 20.02.2019 v 18:17

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
Hostujeme u Server powered by TELE3