Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Daně, přeplatek, jak to funguje?

 1. Mám takový trochu infantilní dotaz,

  jsem obzp, pracuji na dohodu, za loňský rok jsem vydělal (příklad) 20 000 Kč, samozřejmě vše bylo zdaněno 15 %. V reálu jsem teda dostal nějakých 17 000. Vypsal jsem prohlášení pro poplatníka (růžový formulář), existuje způsob, jak od státu dostat ty 3 000 Kč zpět?

  Tuším, že ne, ale kdo ví, jak na to, sem s tím :)
  Naposledy upravil XdeO : 20.02.2019 v 10:09

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Odpocet zakladu na poplatnima a rok je cca 24 tisic. Cili pokud jsi vydelal jen tolik kolik pises za rok, tak podanim danoveho priznani ti tu dan vrati

 4. Kdyz podepises prohlaseni, tak se prece ani nic nestrhava, protoze zamestnavatel za tebe nikam nic neposila (pokud je to do 10k mesicne, coz tady asi je).

 5. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  Kdyz podepises prohlaseni, tak se prece ani nic nestrhava, protoze zamestnavatel za tebe nikam nic neposila (pokud je to do 10k mesicne, coz tady asi je).
  Ano, to je, ale strhava ze zakona 15% dan, a me se jedna o to, zda to strhnute lze ziskat zpet... Protoze v prohlaseno, co jsem ted dostal, neni uvedena zadna castka.

 6. No právěže se nic nestrhává, proto podepisuješ to prohlášení.

 7. No dobre (omlouvam se za svou debilitu), ale u me to funguje tak, ze napisu za dany mesic, kolik jsem udelal hodin prikld 40 hodin, za 100 Kc. Na vykaz napisu 40x100, coz je 4000, na ucet mi ale dojde 3400. No, ale co tech 600....?

 8. Pak asi jedině přes to přiznání za rok, no. Ale příště si to nech vyplácet všechno.

 9. Budu to muset poresit s tou ucetni.... Marne, kdyz clovek nejede klasicky pres smlovou a resi to jinak, je to komplikovanejsi.. Ale diky!

Hostujeme u Server powered by TELE3