Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Je cena za přehození webu na systém Wordpress adekvátní?

  1. Dobrý den,

    předěláváme web na wordpress a náš programátor chce 20 000,-. Je tato částka adekvátní? Zdá se mi to relativně dost.Web bohužel nechci uvádět, ale je to klasický firemní web, kde máme základní členění kategorií: Povrchy, domů, doplňky, galerie, videonávody, blog a kontakty.

    Děkuji za názor.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
    Jan Pagáč poptává: Fullstack developer (React + Node, MERN aplikace)
    Matouš Lébr poptává: Kodér / Programátor
    Kriskiskis poptává: Tvorba pracovního systému
  3. Nemôžem vedieť, čo všetko tam musí prehodnotiť, a či to prehadzuje do šablóny, ktorú upravuje, alebo do custom template ale povedal by som, že je to celkom dobrá cena.

  4. vyžádej si rozpis jednotlivých kroků a odhadnutou časovou náročnost, pokud je programátor ochotný ti to dát, z toho pak může být patrné z čeho vychází cena a co jí výrazně navyšuje.

    Záleží na rozsahu, základní web bez obsahu a spousty pluginů stojí jednotky tisíc kč (ty nejlevnější), zbytek pak bude nejspíš dělat převod obsahu, zachování adres a zachování funkcionality, to se může vyhoupnout jak nic na týden práce.

    Kolik stránek na webu máš? Máš tam nějakou speciální funkci? Jsou tam objednávky? Newslettery? Registrace? Cena mi ale na první pohled nepřipadá nadstřelená a může odpovídat.

  5. To je tak cena za vytvoreni webu na wordpressu, takze prevod mate asi zdarma.

  6. Nedávno jsem dělal klientovi kompletně nový web na WP a učtoval jsem si za vše 12tis. , a to včetně grafiky bannerů pro PPC kampaně (asi bych to řešil veřejnou poptávkou/soutěží)

  7. Asi se vždycky najde někdo, kdo vám to udělá levněji, ale jestli je to člověk, s kterým už máte předchozí zkušenost, tak myslím, že je to adekvátní cena. Vyhnete se tím nejistotě při spolupráci s někým novým a to za ušetření pár stovek myslím nestojí.

  8. Standardní cena. s WordPressem je piplání, pokud navíc chcete nějaké custom úpravy, tak může být cena i vyšší.

  9. Asi tak, taky jsem dělal weby i s přesunem na wp za polovinu, ale pak si člověk spočítá čas a vyjde minimálně ta dvacka.

  10. Zalezi na sablone (namalovat design, udelat z toho super sablonu a nahodit vse na WP) obcas se muze zdat ze 20k je moc. Zalezi na praci, kterou dovadi. Neco stoji par stovek a neco fakt nekolik desitek tisic.

    Videl jsem hruzy za 15 tisic a videl jsem prekopane WP za 100k a praci, ktera stoji 500,- Nic neobvykleho.

  11. Cena mi nepřijde nijak přestřelená, ale detaily neznáme.

    Jak již poradil TomášX, nechte si vypsat seznam úkonů a časového odhadu a hned uvidíte, kde je zakopaný pes. Osobně bych tipoval na nejdražší položku přesun obsahu. To je často hodně otravná a časově náročná činnost.

  12. To, že wordpress je open source neznamená, že je práce zadarmo.

    Já dělal podobnou za 20k, ale to trochu spěchalo.

  13. Děkuji za vaše příspěvky. Web už je nyní předělaný, takže mě jen zajímal názor.

Hostujeme u Server powered by TELE3