Web pro horních 10 000 www.koncier.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Google Adwords a klíčová slova v zahraničí

 1. Dobrý večer,

  mohu se zeptat, zda lze v Google Adwords nastavit zahraniční jazyk tak, abych mohl hledat zahraniční klíčová slova? Nemohu to nikde najít a vlastně ani nevím, jestli tuto možnost Google Adword nabízí. Popřípadě jiné statistiky podobné Google Adwords pro USA trh?

  Děkuji
  Novák

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Breeta nabízí: Web stránky a aplikace na míru
  SoukromyInvestor poptává: Poptáváme skladové zásoby
  Brocki poptává: Odkoupím weby s historií
 3. Keywords Planner

 4. Zdravím,

  ano, AdWords (Google Ads) tuto možnost nabízí. Po přihlášení do Google Ads klikněte na "Nástroje" - "Plánování" - "Plánovač klíčových slov" tam si napíšete KW a nastavíte konkrétní místo na planetě a dostanete výledky pro desktop a mobil. Měla by tam být i informace o konkurenci (kolik konkurence platí v průměru za proklik) + hledanost KW a to jak se v konkrétních měsících liší.
  Nutno říct, že cena za konkrétní proklik bude záležet na vašem skóre kvality účtu, takže informace kolik stojí KW v USA může být naprosto mimo mísu.

  Dále je lepší tuto analýzu provádět z nějakého AdWords účtu, který hodně utrácí. Pokud se podíváte z účtu, který utrácí za měsíc 10 tis., nebo který je dlouhou dobu neaktiví, tak tam mohou být dost jiné výsledky :) i když se koukáte na stejná slova a máte stejné cílení.

 5. Dobře, děkuji všem :-)

Hostujeme u Server powered by TELE3