Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Smart slider nezobrazuje se při vrácení z podstránky na homepage

 1. Zdravím, mám problém kterého jsem se nedávno všiml. Používám na homepage Smart slider. Klasicky když někdo přijde na hlavní stranu tak vše OK. Pak ale když přejdu kamkoliv jinam a vrátím se zpět na hp tak se slider již nezobrazí. Lépe řečeno zobrazí se prázdná plocha. Jako kdyby tam slider byl, ale nezobrazí se obrázky. Nejsem si jistý jestli je to tak od začátku, ale je možné, že to může být způsobeno přechodem na https? Musel jsem při přechodu smazat a znovu nahrát logo a favicon.

  http://www.reobstav.cz – zde je web

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Skúsil si deaktiváciu/aktiváciu pluginov? Mala som minule rovnaký problém. Po aktualizácii WP a pluginov, boli 2 v konflikte a smart slider sa prestal zobrazovať správne.

 4. Zkoušel jsem deaktivovat ty nové. Zkusím postupně všechny.

  ---------- Příspěvek doplněn 17.02.2019 v 21:05 ----------

  Citace Původně odeslal NoIdentity Zobrazit příspěvek
  Skúsil si deaktiváciu/aktiváciu pluginov? Mala som minule rovnaký problém. Po aktualizácii WP a pluginov, boli 2 v konflikte a smart slider sa prestal zobrazovať správne.
  Tak zatím se zdá, že plugin Autoptimize. Ten od kterého jsem to čekal nejméně ;)

 5. Presne ten bol aj u mňa problém. Konkrétne sa bije s Elementor pluginom, ale asi aj s inými. Mohla som hneď napísať, že ten to spôsobil ;) Mala som s ním na všetkých weboch problémy po aktualizácii WP 5.0.

Hostujeme u Server powered by TELE3