Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Co byste si nekoupili na internetu?

 1. Co byste si nekoupili na internetu, co si potřebujete vyzkoušet? (např. židle do kuchyně?)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak například auto

 4. zuby, boty, rifle, bundu

 5. U mě to jsou boty a kalhoty.

 6. sluneční brýle (pokud by tam nebylo součástí nějaké vyzkoušení pomocí smart filtru :))

 7. Před 5 lety bych napsal: boty, auto. Dnes bych už to nemohl napsat, poslední tři pary bot jsem si už kupoval jen přes net :-) No a poslední auto co mám na operák jsem si taky koupil přes net, aniž bych v daném modelu (Golf) kdykoliv seděl nebo jel, či ho viděl na živo (jen jsem viděl ten model na parkovišti před hospodou) a to jsem velký fanošek aut, ale prostě oběvila se mega akce co byla omezená tak jsem se rozhodl během jednoho dne a koupil. Dnes mě už moc nenapdá co bych nemohl koupit, tedy krom zdravotních věcí jako bryle, či zdravotni pomucká na miru. Možna ještě sako na miru, to sice jde a levněji objednat online, ale stejně jsem si ho kupoval a vyzvedával osobně, pač je to sám o sobě pěkný zážitek, tedy v Le premieru.

 8. Drogy

 9. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Drogy
  Proč? Já si teda drogy nikdy nekupoval a nikdy ani nebudu, ale kupovat si to přes internet mi připadá jako nejlepší způsob, jak se k drogám dostat. Pakliže jde o prověřenýho prodejce třeba někde na TORu, tak nevidím nevýhodu. Kupovat drogy u nás pokud vím není trestnej čin. A vlastnit malý množství pro osobní spotřebu taky ne. Teda nejhorší, co se ti může stát je, že ti to policajti/celníci zabaví a pak si tě pozvou k podání vysvětlení, kde řekneš prostě pravdu. Koupil sis to, chtěls to zkusit, máš to z té a té stránky, kdo to je netušíš.

  Pokud to kupuješ někde reálně, musíš se minimálně setkat s dealerama a dalšíma feťákama - protože jinak se o dealerovi asi nedozvíš. A to nechceš, protože to už se fakt dostáváš k lidem, kteří nejsou úplně v pohodě.

 10. Kondomy, vždycky přijdou větší než na obrázku :(

 11. @Registrace Nekupuješ. Nekomentuj. Nevyzkoušíš. Nekoupíš.

 12. ano jsou to drogy a kurwy

 13. .
  Naposledy upravil HuB1 : 16.03.2019 v 11:16

 14. Motorkářský hadry. Ale tam se to obchází tak, že si to lidi vyzkoučej někde v krámu a pak si to objednaj jinde přes net.

Hostujeme u Server powered by TELE3