Vítejte v exkluzivním prodeji 15 let registrované, prémiové 2L domény - OH.cz

Prosím, aby se prodeje zůčastnili pouze vážní zájemci, kteří mají v úmyslu za doménu OH.cz skutečně zaplatit.

Naše společnost je od roku 2004 vlastníkem domény OH.cz (první registrace domény v roce 2001), na které jsme v minulosti provozovali obchodní portál a online databázi firem (databáze není součástí prodeje, pouze doména).
Celou historii, včetně starých náhledů webu je možné si prohlédnout zde: https://web.archive.org/web/*/oh.cz

Vzhledem k časové vytíženosti a konkurenceschopnosti tohoto projektu jsme provoz v roce 2016 ukončili (7/2016) a v druhé polovině roku 2018 jsme se definitivně rozhodli doménu prodat.

Co se možné na doméně OH.cz provozovat?

Krátká odpověd by byla: téměř VŠE, ale jako jedno z možných a současně ideálních využití této krátké 2L domény se v podstatě nabízí samo již v jejím názvu OH.cz - tedy exkluzivní portál Olympijských her. (vzorový vzhled URL odkazu pro nadcházející Olympijské hry v roce 2020 -  OH.cz/2020, který je vemi výstižný. Srovnejte např. s oh.idnes.cz/2020).

Stačí si zadat do vyhledávače Google nebo Seznam klíčové slovo OH a začnou Vám tam sami vyskakovat odkazy na veškeré weby s olympijskou tématikou. V období, kdy jsme ještě provozovali zmíněný portál a naše webstránky byly zaindexovány Googlem a Seznamem, tak to s sebou neslo nesmírnou výhodu bezplatné návštěvnosti, obzvláště pak vždy v roce, kdy se konaly Olympijské hry.

Samozřejmě doména je to univerzální, výborně zapamatovatelná a při adekvátní reklamě a marketingové strategii ji lze využít prakticky pro jakýkoliv obsah.

Závěrem asi není potřeba zdůrazňovat, že takovéto 2L domény již dnes nejsou bežně dostupné k registraci, a proto se Vám zde v této aukci nabízí skutečně vyjímečná příležitost stát se novým vlastníkem exkluzivní domény OH.cz.

OBCHODNÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

- ke konečné ceně bude připočítáno DPH ve výši 21%
- platba bankovním převodem do 5 prac. dní od skončení prodejní aukce
- kupující obdrží po úhradě daňový doklad / fakturu

Aktuálně je registrace domény OH.cz vedena u českého registrátora Subreg.cz