Nabízíme k prodeji "Prodejní portál SUNNYSHOPS". Je místem, kde se sdružuje mnoho tvořivých prodejců (mnoho e-shopů na jednom místě), dále nakupujících, inzerentů – nabízejících, poptávajících, případně blogerů.
Portál obsahuje dvě administrace (uživatelskou a administrátorskou pro provozovatele portálu). Administrátorská část pro provozovatele portálu disponuje kontrolou a správou poplatků a jejich úhrad, ekonomickou částí, správou inzerce, správou uživatelských účtů a komentářů k inzercím.
Uživatelská část administrace prodejce (e-shop) umožňuje zadávat a spravovat inzerci typu prodej produktů, ale také inzerci služeb nebo také psaní článků s možností vkládání fotografií. Pro prodejce je naprogramováno v celé základní podobě, tzn. od založení vlastního obchodu, administrace nabízeného zboží a celý průběh prodeje koncovému zákazníkovi, od založení objednávky po uskutečnění prodeje a to včetně využití automatických notifikací.
Kromě základních funkcí jsou naprogramovány další užitečné funkce, které mohou být ještě dále rozvíjeny a doprogramovány dle představ nového provozovatele. Firma vlastní zdrojové kódy a je výhradním vlastníkem díla. Kromě předání zdrojových kódů budou k dispozici také podrobně zpracované obchodní podmínky.
Portál nebyl ještě v provozu a je nutné na přání a k potřebám provozovatele doprogramovat fronted.
Je nabízen k prodeji z důvodu odlišných představ dvou majitelů firmy a z důvodu aktivity v jiném projektu, který má v této chvíli nejvyšší prioritu. Chybí již velmi málo pro vlastní spuštění.