Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vychází vás správa PPC kampaní draho? U Chodil Digital nyní vstupní analýza ZDARMA a správa ÚNOR + BŘEZEN již od 1.900 Kč. Jen do 28.2.

Podrobnosti aukce
Loading...
Končí 10.03.2019 v 11:24  
Počet sledujících: 4
 1. Nabízíme vám správu PPC kampaní: Google Ads, Sklik, Facebook a Instagram.

  Naši klienti nás o správu PPC kampaní žádají především z těchto důvodů:
  • kampaně nedosahují takových výsledků, jaké by si představovali
  • na kampaně přeplácí, nejsou ziskoví
  • s prací agentury, která kampaně spravuje, nejsou spokojeni
  • kampaně jsou sice dobře nastavené, ale tržby ani zisk neroste
  • kampaním se nikdo nevěnuje
  • agentura spravující kampaně už není schopna dalšího progresu
  Akci jen pro Webtrh najdete níže.

  Zjistěte, jak máte PPC kampaně nastavené

  V jakém stavu se nachází vaše kampaně? To vám pomůžeme zjistit. Kontaktujte nás, nasdílejte nám vaše účty, do 30 minut nabízíme konzultaci po telefonu či Hangout zdarma. Dozvíte se tak, jaké jsou slabé či silné stránky vašich kampaní, kde přeplácíte zbytečně moc peněz, či naopak kde můžete investovat více a mít tak vyšší profit.

  Co o nás říkají naši klienti?

  Níže najdete tři vybrané reference, další klienty, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jejich reference najdete na našem webu Chodil Digital.

  1. Gentleman´s Boutique

  Hned od začátku spolupráce s agenturou Chodil Digital byla cítit profesionalita a to, že osazenstvo agentury dobře ví, co dělá. Výsledky nastavení a optimalizace kampaní nenechaly na sebe dlouho čekat. Koncem roku byl oproti stejnému období roku 2017 nárůst tržeb u některých PPC kanálů až 400 %. Není co dodat! Za vše mluví výsledky. Agenturu Chodil Digital důrazně doporučuji!

  Tomáš Hulman
  Majitel

  2. Projektově.cz

  Skuteční profesionálové - jak přístupem ke klientovi, tak obsahem služeb. Je to radost s nimi spolupracovat.

  Zdeněk Solnický
  Jednatel

  3. Booya.cz

  S agenturou Chodil Digital spolupracuji již nějakou dobu, zvolil jsem je ve chvíli, kdy moje PPC kampaně nebyly ziskové a spíš naopak mě požíraly zaživa. Téměř okamžitě jsme kampaně dostali ze ztráty a během několika týdnů i do velmi slušného plusu.

  Karel Kratochvíl
  Majitel

  Jak se nám podařilo zlepšit výkon kampaní?

  Efektivitu naší práce poznáte podle našich výsledků. Níže najdete výňatek pro tři e-shopy, na našem webu v části výsledky naší práce najdete celý popis a reálná data u klientů, kterým spravujeme účty Google Ads a Sklik.

  Akci jen pro Webtrh najdete na konci textu.

  1. E-shop Energie života

  Po několika měsících jsme zdvojnásobili počet konverzí ze 70 na 120-170 a hodnotu konverzí jsme navýšili až o 100 tis. Kč za měsíc. Celkově za rok 2018 e-shop dosáhnul tržeb z PPC kampaní ve výši 1,3 mil. Kč, což je v porovnání s předchozím rokem 2017 o 203 % více.

  2. E-shop Gentleman's Boutique

  Celkově jsme za rok 2018 získali tržby z PPC kampaní ve výši 474 tis. Kč, což je o 436% více než v roce 2017.

  3. E-shop Kompresory-vzduchotechnika.cz

  V období před naší správou klient dosahoval měsíčních tržeb v průměrné výši 210 tis. Kč. Průměr tržeb v období naší správy je 340 tis. Kč za měsíc (bez Facebooku).

  S kým budu v kontaktu?

  Komunikaci s vámi povede Kristýna Galejová, která působí v Praze a velkou měrou se podílí na tvorbě vstupních analýz a tvorbě nových kampaní.

  Kdo vede optimalizaci?

  Optimalizaci kampaní vede Pavel Chodil, který je držitelem všech potřebných certifikací (ty ostatně drží také Kristýna Galejová) pro získání statusu Google Partner. Agentura Chodil Digital je zapsaná také mezi ověřené agentury Sklik. Pavel provádí dohled nad všemi účty a specializuje se především na automatizaci PPC kampaní.

  Akce jen pro Webtrh se slevou až 73% oproti běžné ceně platí jen do 28.2.2019.

  Balíček MINI (tvorba a správa kampaní 4 hod. + komunikace + copywriting inzerátů) běžná cena 5.800 Kč, pro vás nyní jen 1.900 Kč za měsíc pro první tři měsíce správy (únor+březen, duben, květen).

  Balíček MIDI (tvorba a správa kampaní 8 hod. + komunikace + copywriting inzerátů) běžná cena 10.800 Kč, pro vás nyní jen 2.900 Kč za měsíc pro první tři měsíce správy (únor+březen, duben, květen).

  První fakturu vystavujeme za březen a správu začínáme již v únoru ihned po přijetí úhrady první faktury. Cena je uvedena za jeden měsíc. Pro neplátce DPH se cena nenavyšuje (fakturujeme jako neplátce DPH - Pavel Chodil). Pro plátce DPH se jedná o cenu bez DPH (fakturujeme jako plátce DPH - Chodil s.r.o.).

  V případě pokračování spolupráce je cena pro 4. měsíc a všechny následující měsíce správy tato: Balíček MINI 3.600 Kč za měsíc, Balíček MIDI 6.600 Kč za měsíc, a to je pořád méně, než je naše obvyklá sazba.

  Pro nové účty Google Ads samozřejmě platí tato promo nabídka: Získejte kredit v hodnotě až 1.500 Kč za to, co utratíte ve službě Google Ads během 31 dnů.

  Tato nabídka platí pouze pro členy Webtrhu a pro náhodné chodce, kteří si nabídku zobrazili a platí pouze pro nové klienty. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu, nebo pište na e-mail kristyna@chodildigital.com - uveďte, že máte zájem o nabídku z Webtrhu! Děkujeme.

Hostujeme u Server powered by TELE3