Komunitní web pro každé město
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Nabídne mi někdo výhodnější tarif?

 1. Zdravím všechny,

  nemá tu někdo aktuálně možnost sehnání nějakého trochu zajímavějšího tarifu, než je normálně k sehnání u operátora? Představuji si něco do pětistovky s internetem alepsoň 2Gb, ideálně neomezeným voláním a nějakou tou volnou smskou. Už mi není 27, takže na studentské a "mladé" tarify už nedosáhnu. Děkuji za případné doporučení a nabídky.

  Tomáš

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Miroslav Kaas prodává: Prodej reklamní agentury v Domažlicích
  Jiripolacek prodává: Finanční doména - SporeniProDeti.cz
  Josef Budka prodává: ReceptyPrababicek.cz od korunky

 3. Citace Původně odeslal FunTomas Zobrazit příspěvek
  Zdravím všechny,

  nemá tu někdo aktuálně možnost sehnání nějakého trochu zajímavějšího tarifu, než je normálně k sehnání u operátora? Představuji si něco do pětistovky s internetem alepsoň 2Gb, ideálně neomezeným voláním a nějakou tou volnou smskou. Už mi není 27, takže na studentské a "mladé" tarify už nedosáhnu. Děkuji za případné doporučení a nabídky.

  Tomáš
  Dobrý den, 5gb dat a neomezene volani a sms mame moznost za 336 bez dph operator vodafone piste sz pokud bude zajem

 4. Napište mi sz

 5. Děkuji za nabídky, odelsány SZ. Jinak ten supertarif od Tmobile mi byl nabídnut právě jako náhrada. Přijde mi to ale stejně dost přestřelené :-)

 6. Ja mam u O2 za 386,- s DPH bez dat. Ma nekdo neco alespon s 1-2GB dat za stejnou cenu? Ale VF ne, ten signal mimo velka mesta je fakt traficky.

 7. No vidíte a v PL mám za 150kc měsíčně neomezené sms a volání do všech sítí + 2gb dát, navíc je to balíček, který se aktivuje každý měsíc smskou, odečte se 25zl z kreditu. Jenže to je v PL a platí pro polské operátory. Kam se hrabe ČR. U nás mám za 500 a ještě k tomu smlouvu na 2 roky. Tady jsme 100 let za opice a a ještě k tomu 3x dražší.

 8. Citace Původně odeslal novacektom Zobrazit příspěvek
  No vidíte a v PL mám za 150kc měsíčně neomezené sms a volání do všech sítí + 2gb dát, navíc je to balíček, který se aktivuje každý měsíc smskou, odečte se 25zl z kreditu. Jenže to je v PL a platí pro polské operátory. Kam se hrabe ČR. U nás mám za 500 a ještě k tomu smlouvu na 2 roky. Tady jsme 100 let za opice a a ještě k tomu 3x dražší.
  A v Zimbabwe je jiste, ze je jeste levnejsi volani :)

 9. To nebyl vtip, v PL to takto mám u Orange.

  Oferta na kartę w Orange | Orange Polska

 10. Já teď uzavřel smlouvu u T-Mobile na 350Kč s DPH za neomezené + 4GB dat. Ale mám to v Magente se 4mi čísly. Co jsem zjišťoval, tak je to slušná nabídka pro koncáka, tak jsem to vzal. O2 se mi vysmáli a Voda jsem ani nezkoušel, mají špatnou pověst.

 11. Mam volne tarify, sit Vodafone, bez uvazku s mesicni vypovedni lhutou.

  Neomezenko + 0,5 Gb = cca 290 Kč
  Neomezenko + 1,5 Gb = 345 Kč
  Neomezenko + 5 Gb = 412 Kč
  Neomezenko + 10 Gb = 480 Kč
  Neomezenko + 20 Gb = 600 Kč

  Ceny jsou s DPH

  Idealne pokud by to bylo dve a vice SIM.
  Ma nekdo zajem?

 12. ja jsm u 02 letos obnovoval na novou smlouvu (uvazek 2 roky) pro 1 číslo (je mi 31 tak že zadný student) a stačí jim vždy rici at mi reknou co mám udělat že chci cislo prenest k T-mobilu (kecam) že jsem dostal lepší nabidku (kecam) a pak druhy dne vetsinou se behem 3 minut dohodnes na lepsi nabidce. Nyní mám 2 GB, neomezene volani + SMS za 389 Kč s DPH , neni to žadný zazrak, ale před tim jsem platil 440, ale zas je to hold na 1 číslo a 5 minut lhani že chces prejit jinam. Tak že se na do 400 Kč musí dostat každy snad u každého operatora.

 13. Zdravím,

  nemá někdo nabídku na výhodnější tarif než jsem měl doposud? Jednalo se o studentský od Vodafonu za 499,- neomezený + 10GB dat. Včera mi napsali konec a zvedli cenu na 1512,- Obešel jsem si dneska Vodafone, výslovně jim řekl, že mám zájem o lepší nabídku, a poté, co mi stejně nedokázal člověk na pobočce nabídnout nic kromě nabídky z netu jsem řekl, že jdu do vedlejší pobočky T-mobilu. Ani tam mi slečna nedokázala jako nově příchozímu nabídnout nic mimo stálou nabídku. U Vodafonu jsem 8 let co je číslo psané na mně, dříve na mamku, takže toto číslo jim platí už přes 12 let a asi nezájem... :) Když jsem se dostal domu, zavolal jsem na infolinku a ani tam slečna stejnak nebyla schopna nabídnout lepší tarif. I jí jsem vyloženě řekl, že přejdu ke konkurenci. Sakumprdum mně dnešek stál skoro dvě hodiny běhaní po obchoďáku a vysení na mobilu s nulovým výsledkem...

  Zavolám jim ještě v pondělí a rovnou požádám o ČVOP, třeba se rozhýbou. Kdyby měl někdo nabídku, tak prosím o sz i s podmínkami.

  díky

 14. Pokud by někdo měl nabídku pro více firemních čísel, tak mohu od začátku měsíce přejít:

  4x číslo s neomezeným voláním, SMS a daty ve výši cca 4GB+
  1x číslo s neomezeným voláním, SMS a daty ve výši 10GB
  2x číslo jen v rámci firmy bez dat, SMS (bude přesměrované v rámci firmy)
  1x číslo, které potřebujeme pouze udržet funkční – nevolá se z něho

  Díky za případné nabídky

 15. Taky ba mně zajímal nějaký lepší tarif 3 - 4 čísla neomezené volání a sms k tomu 3+5+6 +1 gb. momentálně O2 . Signál je tragédie .!!

  Díky pokud někdo pošlete nabídku

Hostujeme u Server powered by TELE3