Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Eshop od Indické společnosti

 1. Ahoj, máte někdo zkušenosti s tvorbou eshopu od Indické společnosti?

  Případně nějaké reference, či kde dohledat firmu, která eshop vytvoří?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Preco prave India? Sledujes tym nizsiu cenu? Nemam skusenost s timom ktory ti nieco doda nacas, a za dohodnutu sumu. Indovia vedia dobre odrbkavat a nemaju kulturu ako my - slubit a presne dodrzat.

 4. Citace Původně odeslal greenleader Zobrazit příspěvek
  Preco prave India? Sledujes tym nizsiu cenu? Nemam skusenost s timom ktory ti nieco doda nacas, a za dohodnutu sumu. Indovia vedia dobre odrbkavat a nemaju kulturu ako my - slubit a presne dodrzat.
  Tohle je dosti netrefne - vzdy zalezi kdo to dela a jsou dobre firmy v Indii a i spatne jako vsude i v Cr - ja doporucuji ten to tah napriklad u fotografii jsem srazil cenu o 85% oproti Cr - pokud chcete napiste v Indii mam jeden kontakt v internetove reklamni firme.

 5. Pokud Ind zná české zákony, zejména daňový a EU směrnice, tak proč ne. Jestli ale nemá šajnu ani jaké je DPH a jaké jsou náležitosti české faktury a jiných účetních / daňových dokladů, tak nebrat. Ono tohle nezná ani kdejaký český programátor, natož pak ten indický. Jinak jestli chceš e-shop - klidně napiš:)

 6. Prosim tě, proč tě zajímá Indická firma na tvorbu eshopu?

 7. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  Tohle je dosti netrefne - vzdy zalezi kdo to dela a jsou dobre firmy v Indii a i spatne jako vsude i v Cr - ja doporucuji ten to tah napriklad u fotografii jsem srazil cenu o 85% oproti Cr - pokud chcete napiste v Indii mam jeden kontakt v internetove reklamni firme.
  Super, prosim tedy o kontakt.
  Děkuji moc.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.02.2019 v 16:45 ----------

  Citace Původně odeslal Spouter Zobrazit příspěvek
  Pokud Ind zná české zákony, zejména daňový a EU směrnice, tak proč ne. Jestli ale nemá šajnu ani jaké je DPH a jaké jsou náležitosti české faktury a jiných účetních / daňových dokladů, tak nebrat. Ono tohle nezná ani kdejaký český programátor, natož pak ten indický. Jinak jestli chceš e-shop - klidně napiš:)
  Fakt, je ten, že mám načatej eshop v Open Cart a je tam nyní potřeba dořešit pár drobností, aby byl funkční - mohl prodávat. + do budoucna budu potřebovat někoho, kdo bude schopen řešit eshop na pravidelné úrovni. Třeba se můžeme domluvit ....?

 8. indie? a slyšeli tam něco o GDPR? dopravce taky napojí? heuréku a zásilkovnu znají určitě dopodrobna? platební bránu vám dají asi jen paypal za 4%? mě stačí indická podpora od adobe a nedomluvil jsem se s nima ani na tom, jak resetovat povolená zařízení, co čerpají online licenci, good luck :)

Hostujeme u Server powered by TELE3