Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Eshop od Indické společnosti

 1. Ahoj, máte někdo zkušenosti s tvorbou eshopu od Indické společnosti?

  Případně nějaké reference, či kde dohledat firmu, která eshop vytvoří?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  WinkiCZECH poptává: Nahození šablony na web
  Alliedko prodává: Prodej webu ifarmacia.sk
  Cleatus poptává: Poptávám tvorbu jednoduchého eshopu
 3. Preco prave India? Sledujes tym nizsiu cenu? Nemam skusenost s timom ktory ti nieco doda nacas, a za dohodnutu sumu. Indovia vedia dobre odrbkavat a nemaju kulturu ako my - slubit a presne dodrzat.

 4. Citace Původně odeslal greenleader Zobrazit příspěvek
  Preco prave India? Sledujes tym nizsiu cenu? Nemam skusenost s timom ktory ti nieco doda nacas, a za dohodnutu sumu. Indovia vedia dobre odrbkavat a nemaju kulturu ako my - slubit a presne dodrzat.
  Tohle je dosti netrefne - vzdy zalezi kdo to dela a jsou dobre firmy v Indii a i spatne jako vsude i v Cr - ja doporucuji ten to tah napriklad u fotografii jsem srazil cenu o 85% oproti Cr - pokud chcete napiste v Indii mam jeden kontakt v internetove reklamni firme.

 5. Pokud Ind zná české zákony, zejména daňový a EU směrnice, tak proč ne. Jestli ale nemá šajnu ani jaké je DPH a jaké jsou náležitosti české faktury a jiných účetních / daňových dokladů, tak nebrat. Ono tohle nezná ani kdejaký český programátor, natož pak ten indický. Jinak jestli chceš e-shop - klidně napiš:)

 6. Prosim tě, proč tě zajímá Indická firma na tvorbu eshopu?

 7. Citace Původně odeslal Hagen Zobrazit příspěvek
  Tohle je dosti netrefne - vzdy zalezi kdo to dela a jsou dobre firmy v Indii a i spatne jako vsude i v Cr - ja doporucuji ten to tah napriklad u fotografii jsem srazil cenu o 85% oproti Cr - pokud chcete napiste v Indii mam jeden kontakt v internetove reklamni firme.
  Super, prosim tedy o kontakt.
  Děkuji moc.

  ---------- Příspěvek doplněn 05.02.2019 v 16:45 ----------

  Citace Původně odeslal Spouter Zobrazit příspěvek
  Pokud Ind zná české zákony, zejména daňový a EU směrnice, tak proč ne. Jestli ale nemá šajnu ani jaké je DPH a jaké jsou náležitosti české faktury a jiných účetních / daňových dokladů, tak nebrat. Ono tohle nezná ani kdejaký český programátor, natož pak ten indický. Jinak jestli chceš e-shop - klidně napiš:)
  Fakt, je ten, že mám načatej eshop v Open Cart a je tam nyní potřeba dořešit pár drobností, aby byl funkční - mohl prodávat. + do budoucna budu potřebovat někoho, kdo bude schopen řešit eshop na pravidelné úrovni. Třeba se můžeme domluvit ....?

 8. indie? a slyšeli tam něco o GDPR? dopravce taky napojí? heuréku a zásilkovnu znají určitě dopodrobna? platební bránu vám dají asi jen paypal za 4%? mě stačí indická podpora od adobe a nedomluvil jsem se s nima ani na tom, jak resetovat povolená zařízení, co čerpají online licenci, good luck :)

Hostujeme u Server powered by TELE3