Nabízíme vývoj a prodej modulů pro Prestashop.

Naše moduly obsahují značné množství funkčností, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Podpora k modulu je samozřejmostí. Abyste věděli co kupujete, můžete si moduly vyzkoušet přes náš demo eshop. Navíc začínáme točit videa na náš youtube kanál o tom, jak daný modul funguje. Web a eshop naleznete na adrese: https://prestamoduleshop.com/

Mezi nejpopulárnější moduly patří:

GoPay – platební brána
Platební brána, která umožňuje platit kartou, online převodem a využít i PayPal. Podporuje celou řadu měn: CZK, EUR, USD, BGP, HUF, PLN, BGN, RON, HRK. Díky našemu modulu provedete integraci na pár kliknutí.

GDPR – rozšíření pro zpracování osobních údajů na eshopu
GDPR vstupuje v platnost 25. května 2018, od tohoto data musí váš eshop splňovat potřebné funkce dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob o zpracování a ochraně osobních dat. Tento modul vám zajistí splnění klíčových povinností, které musí váš eshop respektovat.

Česká pošta – balík do ruky, balík na poštu, balík do balíkovny
Modul Česká pošta – Balíky přidává rozšířené možnosti pro konfiguraci dopravce zákazníkem. Jednoduše získáte funkčnost pro služby Balík Do ruky, Balík Na poštu, Balík Do balíkovny. Navíc máte možnost získat zvýhodněnou cenu u České pošty a certifikaci Přátelský e-shop!

Emailové přílohy – obchodní podmínky a další libovolné přílohy
Modul Emailové přílohy umožňuje přidat libovolnou přílohu k libovolnému emailu. Můžete také opětovně zaslat fakturu a dodací list. Modul se hodí například na přidání obchodních podmínek, při vytvoření objednávky zákazníkem.

Captcha – ochrana formulářů (reCaptcha)
Zabezpečete své webové stránky před spamem a zneužíváním. Modul přidává zabezpečení pomocí CAPTCHA na stránky kontaktního formuláře a registraci nového uživatele. Můžete si vybrat z kódu generovaného přímo na e-shopu nebo Google reCAPTCHA.

Podívejte se rovnou i na další moduly v našem eshopu.

Pokud jsme vás zaujali, kontaktujte nás přes web nebo na email info(zavináč)prestamoduleshop.com