Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Kde najít lékárníka do Českého Krumlova?

 1. Zdravím všechny,

  jsem v takové celkem obtížné situaci, provozujeme zdravotnická zařízení a kromě toho, že neustále hledáme lékaře, máme teď největší problém se sháněním LÉKÁRNÍKA.
  Nevím jestli se to sem hodí nebo ne, ale situace už dospěla do takové krize, že se obracím i na všechny Webtržníky.
  Kdybyste náhodou někdo o někom věděl, prosím obraťte ho na mne. Určitě budu víc než vděčný.
  Přidávám základní poptávku:
  Lékárník/ce - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Větřní (Český Krumlov). Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Příspěvek na bydlení, možnost přidělení plnohodnotného bytu, příspěvek na stravování, možný příspěvek na dopravu. Mzda od 40.000,-- Kč hrubého.

  Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To jsou peníze. :D

 4. Jasna a dobra nabidka, to tu lecktery mlady webtrznik premysli, ze mel radsi studovat na lekarnika.

 5. Nebuď línej a dej to do správný sekce https://webtrh.cz/poptavky

 6. Polovička je z oboru, o lékárníky je nouze,jelikož Benu a MAX se rozrůstá raketovým tempem, pokud zhaníte někoho na stálo, aby to nemylo "kopyto", nebo nefachčenko, tak ohodnocení by chtělo zvýšit.

 7. Zena je magistra v lekarne takze... na brno by to byl docela dobry plat asi i na prahu. V oboru plati cim vetsi mesto tim horsi podminky. Krumlov bude tak hranicni ale zase to bydleni ktere byva casto jako benefit to mirne kompenzuje.
  Nicmene tady bych asi lekarniky zrovna nelovil.

 8. doporucuji to napr. poslat na farma skoly, at to nekde (na webu) vyvesi

 9. Zdravím,
  děkuji za komentáře. Ujišťuji, že zkouším snad úplně vše. Tu poptávku (i když do špatné sekce) jsem sem umístil z důvodu, že tady sleduji diskuze několika webtržníků, kteří mi přijde, mají docela široký záběr. Bohužel stav na trhu je takový, že do toho nechtějí jít ani headhunters - fakt mazec :-(. Myslím, že moje nabídka je celkem konkurenceschopná a je to její basic. Nic méně, jak jsem uvedl v úvodu a pro přesnost uvádím, že moje vděčnost je měřena peněžní odměnou. Je to pro mě velice důležité, jelikož je na kamennou lékárnu navázán poměrně slušný eshop, který teď visí v eteru jako látra.
  Jinak, aby to bylo ještě lepší, tak potřebuji lékárníka odpovědného zástupce + vedoucí lékárník...

Hostujeme u Server powered by TELE3