Uvažujete o vlastním e-shopu, nebo e-shop provozujete, ovšem nepřináší vám to, co jste od něj očekávali? Na vině může být využití dnes již staromódních platforem webů. Jak jistě víte, lidé nakupují především očima, a proto je důležité mít líbivý e-shop! My vám přesně takový vytvoříme, naučíme vás s ním pracovat a navíc vás zaškolíme v psychologii prodeje a Facebook/instagram reklamě.

Co dokážeme?
Tvoříme e-shopy na české platformě Shoptet a americkém Shopify a školíme PPC reklamu.

Shopify – jako první v Česku vám na míru zpracujeme e-shop na této oblíbené americké platformě. Váš e-shop dokážeme skrze kódování přeložit do českého jazyka, a to včetně upozorňovacích e-mailů a SMS pro zákazníky (standardně je Shopify v Angličtině). Shopify se pyšní líbivým designem, skvělými, responzivními šablonami a efekty, aplikacemi na podporu prodeje (zdarma) a především odlišením se od konkurenčních e-shopů v Česku. Jako ukázku přikládáme námi vytvořený e-shop na mobilní kryty – www.kryty-organika.cz.

Shoptet – jedna z nejoblíbenějších českých platforem pro vytváření e-shopů. Snadné ovládání, intuitivní administrace, skvělá podpora, líbivé a jednoduché šablony. Jako ukázku přikládáme náš e-shop s náramky: www.liondeco.cz.

Reklama


Vytvoření e-shopu je samozřejmě pouhý začátek, a proto nabízíme také kompletní zaškolení ve Facebook/instagram reklamě. V krátkosti jsme schopni vám individuálně popsat:
  • Jaké typy kampaní na Facebooku/Instragramu spouštět a jakým se naopak vyhnout
  • Propojit váš e-shop s XML feedem, nastavení remarketingu
  • Spuštění prvních kampaní (krůček po krůčku)
  • Práce s vlastními publiky, facebook pixelem
  • Jak analyzovat spuštěné kampaně (metriky, které je důležité sledovat)
  • To vše individuálně, přes Skype či telefonní hovor

Pokud již e-shop provozujete a chcete pouze poradit se zaškolením PPC reklamy či analyzovat spuštěné či historické kampaně nebo spravovat vaše Facebook/Instagram profily a reklamy, neváhejte se nám ozvat.

Naší největší výhodou je skutečnost, že poradíme nejen úplným začátečníkům, kteří si chtějí vytvořit e-shop, ale rovněž jsme schopni předělat vaše aktuální e-shopy starších platforem do nového, líbivějšího kabátu. Naše obrovská výhoda spočívá nejen v individuálním přístupu, ale také v cenové politice. Za tvorbu kompletně nového e-shopu či přestavbu aktuálního si účtujeme od 8 000 do 15 000 Kč (dle náročnosti a požadavků klienta, školení reklamy v ceně)

V případě, že vás náš inzerát zaujal a chtěli byste nastartovat váš business či poradit, jak správně dělat Facebook/Instagram reklamu, neváhejte se nám ozvat s nezávaznou poptávkou buďto zde na webtrhu nebo na e-mailu: pernica.jirka@gmail.com