Zdravím,

hledám grafika/grafičku, ideálně šikovného studenta bez nutnosti nějakých převratných referencí (samozřejmě pokud máte již nějakou práci za sebou, tak tím líp), který umí nakreslit obrázky ve stylu klipartů (viz např.: https://images.all-free-download.com...ily_155187.jpg) a karikatury dle specifického zadání a zvládá práci s vektorovou grafikou.

Jedná se o spolupráci na mém projektu, který vám rád přiblížím v soukromé komunikaci. Zde jen uvedu, že půjde o design produktů. Nejde mi tedy o jednorázovou zakázku, ale ideálně spíše o dlouhodobější spolupráci. Proto případně upřednostním spolupráci s těmi, kterým se ten samotný projekt bude líbit a práce na něm je bude bavit.

I když půjde zpočátku o low-cost záležitost, určitě po vás nebudu chtít nic zadarmo (byť upozorňuji, že to ohodnocení jistě nebude nadstandardní). Věřím však, že to lze vykompenzovat příležitostí stát u začátku projektu, který má (alespoň dle mého soudu), potenciál prorazit (zhodnotit to ostatně můžete následně sami) a být pod ním částečně podepsaní.

Díky a těším se na případné odpovědi!

PS: Smysl pro humor, hlavně ten černý, velkou výhodou. :-)


Vojta