Proč mít na svém webu rozhovory s celebritami?

Známé obličeje zkrátka táhnou. Lidé si celebrit váží a jejich názor vaše čtenáře zajímá. Mé rozhovory jsou vždy tématicky zaměřeny na obor ve kterém vaše společnost podniká. Proto zvyšují u čtenářů firemního blogu či magazínu důvěryhodnost, prestiž i reputaci celé vaší společnosti. Propojení sdělení z rozhovoru s uznávanou osobností bývá u spotřebitelů úspěšné a vzbuzuje u nich přirozenou potřebu napodobovat. Pro řadu čtenářů tak může být rozhovor se slavnou celebritou impulsem k nakoupení vašeho produktu či služby.

Kdo jsou mí klienti?

Velké portály jako TipCars.com, e-shopy VelkýKošík.cz, nebo CaféSantoDomingo.cz i "kamenní prodejci" jako je například autobazar Andy Auta.

S kterými celebritami jsem v minulosti spolupracoval?

Petra Černocká, Štěpánka Hilgertová, David Matásek, Vojtěch Bernatský, Zdeněk Pohlreich, Celeste Buckingham, Lenka Filipová, Sisa Sklovská, Zbyněk Merunka, Michaela Sejnová, Markéta Hrubešová, Roman Vojtek, Zora Jandová, Petr Vágner, Aleš Háma, Marta Jandová, Felix Slováček, Osmany Laffita, Rey Koranteng, Václav Žmolík, Jiří Menzel, Dalibor Gondík, Libor Bouček, Dana Morávková, Hanka Kynichová, Olga Lounová, Jitka Schneiderová, Mahulena Bočanová, Jan Smetana, Marcela Augustová, Daniela Šinkorová, Hynek Čermák, a další...

Jak spolupráce probíhá?

Spojit se se slavnými lidmi je někdy komplikované. V mém případě je to ale díky osobním kontaktů podstatně jednodušší. Během spolupráce budete mít možnost si celebritu vybrat, stejně jako celebrita bude mít možnost rozhovor odmítnout. Všechny fotografie celebrit budou ošetřeny autorskými právy.

A ještě něco o mně: Jsem copywriter na volné noze. Pro velké firmy i živnostníky dodávám už přes deset let firemní obsah na míru. O mé práci se můžete více dozvědět na www.tvorimobsah.cz .

Těším se na spolupráci :-)