Programování a vývoj, spolupráce v enginu Construct
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Obchod s unikátními kryty pro smartphony (dropshipping)

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 6 000  Kč
Historie příhozů: 1 příhoz
 1. Prodávám internetový obchod s unikátními kryty pro chytré telefony - www.kryty-organika.cz, který je postaven na platformě Shopify, ovšem převeden do českého jazyka, včetně objednávkového procesu, automatických e-mailů či sms o potvrzení objednávky apod. Jedná se o kryty z pravých organických materiálů (včetně aroma :)), jako například z kávy, ručně sbíraného sena, levandule apod.

  Obchod jsme spustili zhruba před týdnem, od té doby jsme obdrželi 6 objednávek (Facebook reklama), aktuálně je obchod nakonfigurován k platebnímu způsobu převodu, nicméně není problém kontaktovat podporu platební brány GoPay, která pro shopify svoji bránu nabízí.

  Model obchodu je postaven na dropshippingu, to znamená žádné skladové zásoby, objednávky pouze přeposíláte, takže se staráte jen o marketing. Dodavatel (výrobce) krytů je ze Slovinska. Díky napojení na program oberlo je přeposlání objednávky na dodavatele zhruba půlminutovou záležitostí. Jelikož se každý kryt vyrábí zakázkově, doba dodání se pohybuje kolem 5 - 14 dny.

  Průmerná nákupní cena krytu je 550 Kč, čili aktuálně nastavená marže 350 Kč na 1 krytu.

  Součástí prodeje tedy je:

  - internetový obchod kryty-organika.cz (účet na shopify), měsíční náklady na provoz je 30 dolarů, tedy cca 670 Kč.
  - instagramový a facebookový účet (FB 53 fanoušků, IG - 48 sledujících)

  V případě jakéhokoli dotazu se na mne neváhejte obrátit.

Hostujeme u Server powered by TELE3