Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

RájPrádla.cz - proč to ještě úřad toleruje?

 1. Vůbec nerozumím, jak může takováto firma fungovat, sleduji to už asi rok a stále černá díra na peníze, kterou nikdo nezakázal. Jak je možné, že si tady mohou takovýto lidé vesele podnikat?

  Podívejte se na jejich recenze, je to masakr. A kolik jich je:
  https://obchody.heureka.cz/rajpradla-cz/recenze/

  Petr

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1. Máme demokracii, nikdo nikoho nenutí tam nakupovat. Kdo by to jako měl zakazovat, Babiš?

  2. Recenze na Heurece o obchodu mají pouze orientační vypovídací hodnotu, běžte se podívat na recenze Alzy.

 4. Ty jako potenciální zákazník je můžeš "potrestat" tím, že si u něj nenakoupíš na základě toho hodnocení. Pokud jsou tam náký podvedený lidi, tak to musej řešit fízlové. Co víc k tomu dodávat?. Z dlouholeté zkušenosti vím, že nespokojený zákazník se ozve vždy a dělá dusno, spokojený zákazník to bere jako samozřejmost a není pravidlem, že by dával pozitivní hodnocení, zkrátka dostal co chtěl a tim to pro něj končí.

 5. Stačí se podívat do diskuzí na Heuréce, už se to evidentně řeší - hromadné trestní oznámení, exekuční příkaz, zveřejnění v TV...

 6. Jakej úřad by to jako měl netolerovat? Seš podvedenej? Podej trestní oznámení. Nejseš? Proč bojuješ s větrnými mlýny?

 7. Me pan Vysinka dluzi jiz 5 let 37 000 Kc ze zaplacenych provizi. To je castka bez uroku. 8 000 Kc jsem dostal ve zbozi. Ta kvalita byla naprosto silena. Smejd z Ciny....

Hostujeme u Server powered by TELE3