Nabízím k prodeji zavedený eshop CITYofEROTIC.CZ (https://cityoferotic.cz). Nyní, tak jak vidíte na eshopu sortiment aktuálně, se jedná o dropshipping sortiment, tedy odpadá jakákoliv starost ohledně posílání zboží, přebírání případných vratek, papírování apod, majitel se stará čistě o provoz, především o propagaci eshopu a z prodaného zboží inkasuje provizi v průměrné výši 22% ceny produktu.


Co je předmětem prodeje?

- propracovaný systém Prestashop, který byl v průběhu dvou roků individuálně téměř neustále upravován a vylaďován dle mých požadavků
- doména eshopu cityoferotic.cz
- spousta modulů (automatické importy dodavatelů, exporty xml feedů)
- hosting zaplacený do cervna 20189, poté je možnost prodloužení nebo přestěhování
- kontakty na dodavatele
- pomoc při převodu webu
- minimálně měsíční online podpora při jakýchkoliv otázkách ohledně provozu eshopu

Kolik eshop vydělává?

Eshop je plně funkční a může začít novému majiteli ihned vydělávat. Nyní jsou již měsíc pozastaveny veškeré marketingové kampaně, ale v době (po celou existenci obchodu), kdy byly reklamní kampaně spuštěny na eshop chodily objednávky denně.

Velmi okrajově lze říci, že eshop dokáže vydělávat v případě naplnění pouze produkty od dropshipping.cz (tak, jak vidíte nyní) 25% čistého z nákladů vložených do reklam. Tedy v příkladu, pokud je investováno do reklamy 10 000 Kč/měsíc, čistý zisk je cca 12 500 Kč, tedy vrátí se veškeré náklady vložené do reklamy plus 25% - takto to skutečně funguje již téměř dva roky, dá se to samozřejmě doložit screeny z PPC systémů a srovnávačů zboží.


Jak byl eshop propagovaný?

Eshop byl propagovaný nejrůznějšími způsoby. Jednalo se o zbozi.cz, sklik.cz, kampaně v ads a samozřejmě také sociální sítě. Propagaci jsme si dělali sami a nutno zdůraznit, že velice amatérsky - i přesto však na jejím základě docházelo k výše zmiňovaným

Proč se eshop prodává?

Eshop prodávám z důvodu hromadění kapitálu k jiným projektům. Od světa internetového prodeje se částečně ubírám, snižuji portfolio obchodů.


V případě jakýchkoliv otázek jsem k dispozici přes soukromé zprávy. Jsem ochotný jednat o ceně.