Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kde hledat dropshipping obchody?

 1. Zdravím.

  Nemáte tip, kde nebo jak hledat eshopy, které podporují dropshipping?

  Samozřejmě znám dropshiping.cz. Není např. nějaká podobná služba nebo katalog dodavatelé, kteří drop. umožňují?

  Rovnou doplním další dodavatele, které jsem našel.
  https://www.obchodiste.cz/velkoobchody/?services[]=Dropshipping
  Naposledy upravil chicken9x04 : 27.01.2019 v 19:46

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. wholesaledeals.co.uk taky není špatná volba. Primární je sice velkoobchod, nicméně není vůbec žádný problém vytipovat si tam dodavatele, zkontaktovat ho a zkusit si dohodnout individuální podmínky.

  Navíc pokud si tam zaplatíte členství, které je ve srovnání s tím, kolik vám to může přinést za babku (149 liber rok to bylo tušim), máte neomezený roční přístup k 20ti kanálům s tisícovkami obchodních příležitostí značkových produktů.
  U každé položky vám vypočítají obchodní přirážku (mark up), ze které si pak snadno spočítáte marži (margin) a tím si ujasníte, zda se vám to vyplatí nebo ne.
  Po vytipování dodavatele jsem je vždy kontaktoval a dohodnul si individuální podmínky. Někde to jde, někde to nejde.
  Po vytipování produktu také doporučuji zmapovat si trh a podle toho upravit obchodní přirážku a vypočítat reálnou marži. Jiné je to v globálním měřítku s mnoha silnějšími hráči a jiné je to v mini rybníčku jakým je Česká Republika se Slovenskem dohromady.

 4. wholesaledeals jsi fakt používal? Protože já je mám za bandu podvodníků. Všechny uváděný ceny byly vylhaný, jak nákupní tak prodejní.
  Pokud byla VO cena zajímavá, tak se ukázalo, že platí jen v případě odběru několika kamionů a uváděné tržní ceny jsou tam úplně mimo mísu.
  Navíc, jak se člověk jednou zaregistruje, tak ho spamují bez ohledu co si nastaví v profilu.

 5. marat
  wholesaledeals jsi fakt používal? Protože já je mám za bandu podvodníků. Všechny uváděný ceny byly vylhaný, jak nákupní tak prodejní.
  viz první odstavec
  Primární je sice velkoobchod, nicméně není vůbec žádný problém vytipovat si tam dodavatele, zkontaktovat ho a zkusit si dohodnout individuální podmínky.
  Co se newsletterů týká - jde to jednoduše zrušit. Stačí jim napsat a oni ty newslettery vypnou. Já tam pár konktaktů našel a spolupracujeme dodnes, tudíž z mého pohledu je to dobrý prostředek na získání obchodních partnerů.

  Jak už jsem ale naznačil - ne všichni na vaše individuální podmínky přistoupí. Chce to si ten kontakt vzít a zavolat jim, poslat jim emailem prezentaci a třeba se i sejít - i tak navazuji kontakty. S některými kontakty jsme už společně vydělali mnoho tisíc dolarů. Mám v zásobě mnoho platforem a je pravda že ostatní co se ziskovosti na jednom kusu týká tak jsou mnohem výdělečnější než většina nabídek na WSD. Ale mam s nimi vesměs positivní zkušenost. Mnoho z nich bylo ochotno dělat dropshipping, když jsem ho v začátcích dělal.

Hostujeme u Server powered by TELE3