Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Builder WP šablon

 1. Zdravím, hledám nějaký builder WP šablon, se kterým by šlo postavit jenoduché funkční stránky. Je toho samozřejmě plno, od page builderů po buildery vlastních šablon. Sesype se na mě kritika když řeknu že to chci zdarma ... ale každý free builder má omezenou prostě nejakou totálně základní věc, která se nedá změnit.

  A dotaz navíc. Lze nějak upravit hlavní stránku pokud je nastavená na nejnovější příspěvky? S page builderama lze upravovat samotné statické stránky, ale nikdy jsem neměl možnost upravit stránku s nejnovějšími příspěvky? Nebo je nějaká cesta kolem, když nastavím úvodní stránku jako statickou stránku a příspěvky na jinou?

  Díky za všechny odpovědi

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Zigmundesign nabízí: Vizualizace, 3D Modely, 3D tisk, technické výkresy
  Johnymanuelli poptává: Poptávám 3D model zubní protézy
  Markéta Vašatová poptává: Prácička pro studenta, studentku
 3. Ja odporúčam Elementor a som zvedavý, kde sa posunie Gutenberg

 4. jednoduche stranky sa daju spravit aj na free builderoch... tie komplexnejsie nie, na ziadnom... oni tie builderi nerobia z dlhej chvile

  ---------- Příspěvek doplněn 23.01.2019 v 17:21 ----------

  Citace Původně odeslal T6 Zobrazit příspěvek
  Ja odporúčam Elementor a som zvedavý, kde sa posunie Gutenberg

  Elementor je king, ale co sa moznosti uprav tyka, je na tom asi najlepsie cesky golden egg... na druhej strane, Elementor ponuka rozne pluginy od tretich stran... podla toho co potrebujes

 5. Nie všetky builder-y vo WP sú platené, existujú aj celkom schopné free verzie, každá má svoje pre a svoje proti, treba pozrieť a nájsť vhodný builder pre Vaše potreby, pre inšpiráciu napr. https://colorlib.com/wp/page-builder-wordpress-plugins/ - v každom sa dá, ak človek trochu chce, postaviť vo výsledku celkom pekný web. Možno s obmedzeniami, ale predsa.

  Pri druhej otázke si nie som istý, či som porozumel. Ak chcete domovskú stránku nastaviť ako statickú, treba v menu administrácie WP vojsť do Vzhľad - Prispôsobiť a potom na Nastavenie domovskej stránky.

 6. Tak přesně - potřeboval bych "blog", tedy aby se mi nové příspěvky zobrazovali na domovské stránce (bude se jednat o psaní recenzí). Avšak (možná jsem na to jen nepřišel), buildery nabízí sestavování statických stránek. Takže dostat se k úpravám domovské stránky s nejnovějšími příspěvky nikdy nešlo. Druhý a poslední požadavek je aby šel upravovat vzhled jednotlivých postů, ale to některé buildery částečně umí.

 7. Úpravy blog-page jsem dělal pouze skrze ACF, kde jsem si dodal vlastní pole a v šabloně v home.php tahal data pomocí get_fields( get_option('page_for_posts') ). Teoreticky free verze ACF něco z toho co chceš zvládne, ale část si musíš udělat sám - dokodovat, programovat.

  I když to asi není to, oč ti jde, tak zabrousit kolem toho můžeš a třeba jednoho dne to bude k užitku (ACF, custom meta boxes apod)

 8. @Marksuperb

  mrkni na kadencethemes. com

Hostujeme u Server powered by TELE3