Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Papko.cz - Online potraviny a rozvoz nákupů | Celý projekt + Know How

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 17 300  Kč
Historie příhozů: 10 příhozů
 1. Do dobrých rukou bych rád prodal svůj projekt, který mě stál ve vývoji měsíce času a byl vymyšlen tak aby fungoval. Jedná se o internetový obchod s potravinami + jejich následný rozvoz.

  Web je zaměřen na Jihlavu a okolí ale určitě by šel použít díky svému univerzálnímu jménu I v jiným lokalitách.

  Web má výbornou dohledatelnost v rámci hlavních vyhledávačů. V podstatě je na prvních příčkách ne jen na fráze “nákupy online”, “rozvoz nákupů” ale I na jednotlivé výrobky. Denně jej navštíví cca 20 nových uživatelů. Skoro každý den také chodí nějaký dotaz na zboží nebo fungování.

  Samotný provoz byl spuštěn a krátkou dobu běžel a proběhlo I pár rozvozů ale bohužel jsme neměli takový sortiment, aby více zaujal zákazníky. Dodavatele sortimentu jsem již I domlouval ale projekt jsem musel odložit, protože na něj nebyla investice. Ideální řešení je samozřejmě vlastní sklad.


  Prodávám celé know-how. Tedy web s administrací a mnoha funkcemi, který funguje. K tomu spousty zdrojových souborů k grafickým prvkům na reklamní účely včetně profesionálně vytvořené reklamy do rádia, která již také v rádiu běžela (Hit rádio vysočina).

  Na webu, spíše v administraci je pár věcí, které jsou potřeba dodělat / doladit ale nebrání ostrému provozu. Schopný programátor tyto věci doladí během pár dní.


  Výhodou určitě je konkurence v rámci Vysočiny. Na celé Vysočině totiž do dneška žádný prodej online potravin + rozvoz nefunguje.


  Kupce bych samozřejmě kompletně zasvětil do fungování systémů a celého know-how.


  Co s aukcí získáte:

  Kompletní Know-How
  Spousty grafických podkladů (Offline I online reklama)
  Profesionálně vytvořenou reklamu do rádia
  3 roky starý web
  Facebook stránku
  Doménu + Webhosting na 1 rok
  Rady do začátku  Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

  Prosím pouze o seriozní příhozy. Výsledná cena bude fakturována + DPH ale lze i bez DPH.
  Platbu očekáváme do dnů od konce aukce.  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: letak_promo.jpg Zobrazení: 28 Velikost: 2,74 MB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: poukazka.jpg Zobrazení: 26 Velikost: 391,6 KB  

  Přiložené obrázky  

Hostujeme u Server powered by TELE3