Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Přeposílání objednávek, tipy

 1. Díky
  Naposledy upravil vykoupim : 22.01.2019 v 22:24

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. a máš k nim souhlasy? Pak by takový eshop riskoval pěknou pokutu...

  Obrovská databáze a top kvalita se nazvájem vylučuje, z praxe vím, že realita bude trochu někde jinde.

  Pokud se odprostím od toho, že to co nabízíš vypadá jako trochu nevhodná věc pro slušného podnikatele. Můžeš nabízet placené rozesílky pro eshopy/stránky. Základem je si vytipovat vhodné stránky podle publika tvých emailů a oslovit je, jestli nemají zájem rozeslat newsletter na tolik a tolik lidí za takovou a takovou cenu, s tím, že máš takový a takový open a click rate.

 4. Ptal se tě někdo na názor? co ti je do toho zda mám souhlasy? tyhle hlody si nech pro někoho jinýho. Já založil topic s jasným dotazem a promyslim obdržené nabídky, ale není to co byl můj záměr. Ovšem na tvůj "profi" rozbor jaká je či neni realita , zda to je či není pro slušného podnikatele (nevim co je neslušnýho na tom svým zákazníkům poslat nabídku, buď jak buď to je moje věc a ne tvoje) Já hledám pro maximální vytíženost web který si JÁ SÁM budu propagovat SVOU rozesílkou, prostě dropáč, přeposílka, pár lidí to pochopilo, tak, že já jim budu dělat reklamu rozesílkou, vyslechl jsem si nabídky a promyslim je, ale takový záměr topicu nebyl. A určitě nepotřebuju samozvanýho "experta" aby zde spekuloval nad tím zda se věc má tak či naopak aniž by cokoliv věděl. Nechápu co je tohle za módu...

 5. Za mě regulérní příspěvek na dotaz. Jsi na fóru a ot to není. Na dotazu, zda máš souhlas, nevidím nic divného.
  List dropshopu a shopu jen na přeposílání mám, vč. podmínek a provizí. Ale arogantnímu blbovi, ani za prachy neposkytnu. Si to najdi TY SÁM :)

 6. Citace Původně odeslal PeeKay Zobrazit příspěvek
  Za mě regulérní příspěvek na dotaz. Jsi na fóru a ot to není. Na dotazu, zda máš souhlas, nevidím nic divného.
  List dropshopu a shopu jen na přeposílání mám, vč. podmínek a provizí. Ale arogantnímu blbovi, ani za prachy neposkytnu. Si to najdi TY SÁM :)
  V pohodě . Když už jsme u slovíčkaření, já položil v topicu dotaz a je mi na něj odpovězeno dotazem (to udělá jen vůl) navíc se ptá na něco po čem mu je fakt hovno, to se mě rovnou může zeptat kolik vydělávám, zda mám souhlas nebo ne je můj problém. Stejně jako tvým problémem je pochopit toto a tak ti nezbývá než mě hned označit za arogantního aniž bys chápal souvislosti a nadávat. Klobouček pane a chyť se za rypák. Iten tvůj závěr si to najdi sám svědčí o tom, že si to vůbec nepobral, nevadí, pokud tvůj hypertnajnej seznam bude tvých kvalit, tak děkuji nechci. PS: před pár hodinama jsem žádal o smazání topicu vzhledem k tomu, že vlákno ne každý zcela pochopil, nesmazali ho, no tak jses měl aspon kde vyblít a být OT :)))

 7. Citace Původně odeslal vykoupim Zobrazit příspěvek
  ": před pár hodinama jsem žádal o smazání topicu vzhledem k tomu, že vlákno ne každý zcela pochopil...."
  Právě naopak. Pochopili to tady všichni :-)

 8. I SZ došla - Údajně jsem v ignoru a a prý jsem "sprostý hajzl"... No tak nic... S dovolením jdu brečet za roh... Smíchy :D :D :D

 9. Citace Původně odeslal vykoupim Zobrazit příspěvek
  nesourodé rozčilování...
  Vykoupim musel mít opravdu špatný den, protože je agresivnější než všichni ostatní diskutéři dohromady... vybít (neplést s vyblít) se můžeš i jinde, sprosté hajzly (v množném číslem) tu nikde nevidím, někdy je lepší se trochu povznést nad věc, zvlášť když TomášX nenapsal nic špatného. Pokud takhle reaguješ v jakékoliv situaci, kdy s tebou někdo začne nesouhlasit, tak musí být těžké něčeho dosahovat.

 10. Stačilo se podívat do historie uživatele, ze které je patrné, že má slevový portál a s ním související databázi zákazníků. Místo rad opět klasický off-topic, flame, vzájemné obviňování a nadávky. Poslední dobou velmi častý jev u řady diskuzí, kde se tazatel nakonec nic nedozví.

  O to hůře, když ten flame vyvolá moderátor.

 11. 4 hampl david: jsi jediný kdo to vidí dle mého správně
  4 Martin Kejzlar: kdyby to pochopili , tak mi napíšou jo tenhle shop dává tolik % s nima spolupracuj a neposílaj mi pm, že chtějí koupit databázi a podobně,takže jsem usoudil, že bude lepší to smáznout, admin si to přečetl, vysral se na to , tak jsem to smazal já no.
  4peekay napsal jsem ti schválně trolí nadpis abys věděl, že ta PM je sranda, ale ne ty musíš napsat do topicu jen část aby to vypadalo, že to hrotim přes PM . ach jo.
  4 petr široký: Ne špatný den jsem neměl, jen jsem na tohle chování a sraní se do věcí po kterých nikomu nic není háklivej, takovej prostě jsem a pokud někdo je můj opak, tak je to čistě jeho věc. S lidma vycházim úplně v pohodě ale zkus se na to podívat takhle, přijde člověk a napíše MÁM DOBRÝ AUTO A NABÍZIM ROZVOZ. na to bude reagovat někdo a napíše A MÁŠ VŮBEC ŘIDIČÁK? A DLE MÝCH ZKUŠENOSTÍ TO S TÍM DOBRÝM AUTEM BUDE JINAK. viz tomášX, pořád ti to ještě přijde jako normální reakce? mě prostě ne. Každopádně děkuji za tvůj profi rychlorozbor mé osobnosti a schopnosti něčeho dosáhnout. Pošli mi fakturu. (snad se mi zase ovečka nepoplaší do PM, das humor)

  + na závěr PM od pana ADMINA Upozornění od podpory: Chovejte se k ostatním zdvořile a pište k tématu
  beraniste

  takže to máte dobrý pánové, mě můžete nadávat do arogantních blbů naprosto v pohodě, a já se nesmim nijak bránit :))) já bych rád psal tématu ovečko..

 12. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  Stačilo se podívat do historie uživatele, ze které je patrné, že má slevový portál a s ním související databázi zákazníků. Místo rad opět klasický off-topic, flame, vzájemné obviňování a nadávky. Poslední dobou velmi častý jev u řady diskuzí, kde se tazatel nakonec nic nedozví.

  O to hůře, když ten flame vyvolá moderátor.
  On bude asi problém v tom, že lidí jsou už oblbnutí tím vším co musí ze zákona plnit, tak prostě začnou u toho, zda OP splňuje zákony.

  Co se týče ot jako takového, holt webtrh.

 13. Podle mě dotaz platné souhlasy k databázi emailů je zcela legitimní dotaz, je to častý dotaz při spolupráci, některé eshopy nechtějí mít zbytečné problémy a někteří jedou jen na obrat.

  Vzhledem k tomu, že jako admin spravuji desítky tisíc emailových schránek pro řadu velkých českých firem, mám osobní zájem na tom, aby tam chodilo co nejméně spamu a zbytečnýžch newsletterů a já měl co nejméně práce se o to starat. Stejně tak jsem ve spoustě na webu prodávaných databází i ze slevowebů (vykupto, skrz, slevydnes atd.), které jednu dobu byly na šedém trhu dost nabízené.

  Zrovna u slevoportálů dochází pořád k dost velkému kopírování adres a jejich obesíláním nábídkami/slevami, takový slevoslav nebo i všechny projekty DATAFINu jsou pěkní spameři a jsou období, kdy toho chodí od nich dost.

  Ano, dotaz jsem asi pochopil jinak, ale vzhledem k tomu, že nebyl příliš konkrétní, stačilo to jen upřesnit a ne hned se čertit jak je vše jinak. Stejně tak stačilo napsat, že souhlasy máš/nemáš a ne se bránit a osočovat proti otázce. Nikterak jsem tě nemoralizoval a nekritizoval.

 14. Citace Původně odeslal hampl.david Zobrazit příspěvek
  O to hůře, když ten flame vyvolá moderátor.
  Já tedy vidím, že to svým chováním primárně vyvolal vykoupim, to byla reakce z nuly na stovku, absolutní běs. Nic mu nebránilo reagovat v klidu a prostě to ignorovat, nebo přejít jako něco, o co mu nejde, místo toho tím sveze celou potenciální diskuzi do žumpy osočováním a strašlivě agresivním přístupem kvůli naprosto banální věci. Tohle je reakce typu "fakt jsi mě nasral, mám celý den zkažený, shoř". Úplně zbytečně.

  S takovým přístupem aby se člověk bál vůbec něco napsat. Pamatuji doby, kdy se za flame považovalo skutečné flejmování a ne dotazy či slušně podaná kritika. Jasně, nemusí to být nic příjemného, ale pořád se k sobě můžeme chovat jako lidi.

Hostujeme u Server powered by TELE3