logo
22.01.2019 09:00
1
Zdravím. U tohoto eshopu potřebuji udělat víc kategorií. Bylo jich tam jen 8 a vešly se na jeden řádek do toho horizontálního menu, tak to bylo v pořádku. Ale teď jich tam potřebuji dostat 13 a rozdělené na 3 řádky to vypadá hrozně..

takto je nyní

MILUJEME-SLEVY.CZ - Tvůj partner ve světě slev!

tyto kategorie tam potřebuji

TEST KATEGORIE


Budu moc rád za každý námět. My si s tím lámeme marně hlavu už několik dní.

Radek Kilevnik

Co se právě děje na Webtrhu?

22.01.2019 09:44
2
1. menší písmo
2. nepoužívat všechno velkým (všechno velkým se hůře čte)
3. přidat postraní menu -> ale to by chtěl upravit koncepci webu ... nicméně by se dost ulehčilo hlavičce a na stranu na výšku se toho vejde ...
4. pohrát si s obsahem do mega menu (zaštítit více kategorií pod jednu a ve velkém rozjetém menu zobrazovat)
5. na konci mít položku "další" a v té rozjet mega menu nebo jen další malé menu

PS: tohle je mimo, ale to pozadí na webu mi fakt točí hlavu ... plus přidju na web, ještě ani nevím, co tam je a už to po mě chce povolit oznámení a něco s mailem ... vážně dobrá strategie?
22.01.2019 09:46
3
Z hladiska vyznamu urcite nie su vsetky kategorie rovnako vyznamne a u niektorych mi pride vyber pomerne nestastny. Ak je podmienkou ze menu musi zostat horizontalne v jednom riadku, najmenej vyznamne kategorie by som zdruzil s inymi. Velmi moze pomoct aj rewording.

Semanticky mi tam napriklad vobec nesedi NEJPRODAVANEJSI, co by som skor uvital ako radenie dostupne pre akukolvek kategoriu.Ak sa vyhodi NEJPRODAVANEJSI, a 3D povleceni hodi pod domacnost, ziskate priestor na dalsie dve kategorie a to uz by mohlo riesit celu situaciu... len napad
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".