Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Šablona pro obecní web

 1. Zdravím všechny,

  jelikož jsou webové stránky naší obce zastaralé, rozhodli jsme se pro nové řešení, které bychom chtěli postavit na redakčním systému WP.

  Jsme teprve na samotném začátku, takže výběr kvalitní šablony je jedním za základních a určujících faktorů, který nastaví podobu a částečně i strukturu a funkčnost stránek.

  Chtěl bych vás tedy poprosit o radu (nasměrování), jakou responzivní šablonu zvolit. Šablona by měla umět lépe zobrazit vše, co je na současných stránkách.

  Budu rád za každý tip :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jiz nekolikrat jsem odvirovaval weby obci, ktere byly postavene na WP. Tragicka sprava webu, zastarale pluginy, rozbity styl a megabajtove fotky, ultrastare PHP na hostingu a upgrady na nove verze, je to totalni pruser.

  Jste si jisti Wordpressem? Kdo Vam to pak bude spravovat?

 4. Chápu, co mi chceš říct. Spravovat to budu já. S WP mám 5ti leté zkušenosti, takže jsem si vědom rizik, která jsou s tím spojena - především s nekvalitními pluginy. Původně jsem plánoval napsat vlastní systém, postavený na Laravelu, ale rozhodlo se to s ohledem na cenu a WPéčka se skutečně nebojím. Pojede to na php 7.2 (na Savaně).

 5. Tak pro obci bych nechal vyrobit grafiku vlastni. Bude hlavne rychla a originalni. Do 20k se to da zvladnout.

 6. My se ale musíme vlézt maximálně do poloviny. Takže pokud má někdo jiné lepší řešení, než obecný CMS, sem s ním. Jinak prosím držme se původního tématu. Děkuji.

 7. gully: Jak moc na to spěcháte? Chci si již delší dobu udělat vlastní systém pro obce, tak by ta Vaše mohla být pilotní za pár drobných. Vy budete mít web a já se dozvím co vše z pohledu legislativy musí obsahovat a "naučím" se to na Vas. Win-Win situace :-) Kdyžtak můžete napsat do SZ.

 8. Citace Původně odeslal gully Zobrazit příspěvek
  Chápu, co mi chceš říct. Spravovat to budu já. S WP mám 5ti leté zkušenosti, takže jsem si vědom rizik, která jsou s tím spojena - především s nekvalitními pluginy. Původně jsem plánoval napsat vlastní systém, postavený na Laravelu, ale rozhodlo se to s ohledem na cenu a WPéčka se skutečně nebojím. Pojede to na php 7.2 (na Savaně).
  Ak mám byť úprimný tak Savana nieje dobrá voľba. Sám o tom viem nakoľko sme mali u nich multihosting a odišli sme od nich. Podpora je strašná a kým sa vyrieši problém tak budeš pod slivkou. Radšej si mal ísť do forpsi sú na tom omnoho lepšie než by si čakal.

  Prečo ste si nedali vypracovať web na mieru? WP je dobré ale len na určitý čas. Potom čo sa týka prispôsobilosti ste limitovaný builderom, ... To mi chcete povedať, že obec nemá na nový web finančné prostriedky?

 9. Děkuji všem zúčastněným a abych to shrnul, dozvěděl jsem se následující:
  1. Zvolil jsem špatné CMS,
  2. zvolil jsemšpatný hosting,
  3. mám to nechat na odbornících.

  Jak už jsem psal výše, jistě jsou vámi napsané rady míněny pouze a jen v dobrém, ale žádná z odpovědí nemá nic společného s mojí otázkou.

  Pro radu tady na webtrhu jsem se rozhodnul z důvodu, že mi to tu přijde (přišlo) více solidní, než jinde. Takže jsem zklamaný, nicméně vyhovující šablonu jsem nakonec našel. Nebudu sem ale psát, jakou. Mohlo by to vést opět k podobné debatě.

  Přeji všem hezký den.
  Naposledy upravil gully : 22.01.2019 v 07:08

 10. Niekoľko webov som robil a tam najlepšie spravíš ak nepoužiješ žiadnu šablónu,
  a začneš to stavať hoci na bootsrape. Potom to customizuješ a hotovo.

  Šablóna ti to len skomplikuje, majú v sebe plno slidrov, sekcií, obrázkov, a všelijakého balastru, ktorý musíš povyhadzovať.

 11. souhlasim s gabonatorem
  + doporucuji nastudovat zakonne povinnosti, ktere ma obecni web mit
  + zakonne podminky na pristupnost (kterou obvykle zadna sablona neresi a je potreba to dodelat poradne)

 12. Dělal jsem několik webu obcím a školám. Jsou tam přesně stanovené legislativní požadavky nejen na obsah (povinné informace, úřední deska...), ale také na technické řešení - viz. požadavky zákona 365/2000 Sb. o informačních systémech veřejné správy provedeného zákonem 81/2006 Sb.. Dále také vyhlášky č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).
  Nevím, zda to bude splňovat nějaká šablona na WP. Obecně můžete poptat web u největšího "dodavatele" webů pro obce - Vismo - jsou schopni to dodat i za 6000, ale není to vaše a platíte roční provoz, který je vyšší.
  Případně mi můžete napsat a jsem schopen vám udělat nabídku s velmi přijatelnou cenou - pokud to bude postaveno na šabloně, kterou již máme hotovu a vymění se barvy, logo, obrázky.

 13. Cesta nejmensiho odporu pro vsechny zucastnene je http://vismo.cz/

 14. @gully se stezuje, ze mu nikdo neporadil zadnou sablonu, ale posedet na internetu a pohledat neco adekvatniho - to nechce, pritomu mu tady radime spravne veci, jak na to jit od zacatku.

 15. Není to tak, jak tady píšeš.

  Jednak jsem tu někde nahoře jasně napsal, že vím, že všechny rady zde jsou míněny v dobrém a jsou určitě správné. Nakonec je i dobře, že tu jsou, můžou dobře posloužit jiným, kteří budou mít podobný problém. Já jsem se rozhodnul pro WP a chtěl jsem poradit se šablonou.

  A není ani pravda, že by se mi nechtělo hledat, nakonec šablonu jsem našel. Jedná se o tuto šablonu: https://www.academiathemes.com/themes/cityhall/ a použiju zřejmě tuto její konfiguraci. Ta bude vyhovovat požadavkům.

Hostujeme u Server powered by TELE3