Předmětem této aukce je obchod www.carlkey.cz s velkým potenciálem, začali jsme přibližně před 11 měsíci. S tím že o E-shop jsme se vážně starali po dobu 4 měsíců, a dále jsme ho jen udržovali v chodu, z důvodů nedostatku zkušeností s marketingem a času. Začali jsme se věnovat jiným věcem a na E-SHOP bohužel nezbyl čas :)

Značka CarlKey si již vybudovalo své jméno je možnost změnit či rozšířit sortiment.

Proč právě E-SHOP s batohy?
- Batohy mají univerzální velikost, tím pádem, si je zákazníci nemusí dopředu zkoušet. Vše se jen nafotí a zákazník přesně ví, co si kupuje.
- Batohy se dají výborně propagovat přes YouTubery a Influencery na instagramu.

Jak tento E-SHOP funguje?
-E-SHOP funguje přes zprostředkovatele "shopify.com", který je jedním z nejznámějších portálů na vytvoření a spravování E-SHOPU.
-Se Shopify máme velice dobré zkušenosti, podpora komunikuje 24/7 a jsou vždy velice ochotný. Poradí od tvorby stránek až po pomoc s aplikacemi.
-Shopify je velice jednoduchý a zároveň i rozsáhlý na úpravu stránek. Je to tak jednoduché že je možné během 1 týdne předělat celý desing stránky, podle vaší představy.
-Dále nabízí spoustu aplikací pro podporu prodeje (retargetapp, aplikace pro odesílání automatických emailu, live chat se zákazníky s aplikací na mobil, ...)


-Měsíční poplatek za všechny aplikace a chod stránky je 29 dolarů = 690 kč (cena se může zvětšit či zmenšit dle použitých aplikací)
-Dále pak platíte 25 korun měsíčně za doménu s vlastní emailovou schránkou na jméno E-SHOPU.

Co vše dostanete?
-Logo
-Doménu www.carlkey.cz spolu s e-mailem: info@carlkey.cz
-Facebookovou stránku (573 fanoušků) a Instagramoví účet (2400 lajků)
-Předáme vám skladové batohy v aktuální prodejní hodnotě 82301 korun
-Také vám přenecháme fullfilment skald, který je přímo napojený na E-Shop takže si s dopravou nemusíte dělat starosti. A platí se pouze při odeslání zásilky, žádné měsíční poplatky.
-Dále dostanete zásobu fotek od profesionálního fotografa, z kterých můžete dělat reklamu nebo je sdílet.
-Produkty vám bude dodávat zahraniční výrobce, na kterého vám dáme kontakt.

Batohy
-Batohy jsme si navrhli samy, s lehkou inspirací od konkurence.
-Na výběr jsou 3 druhy batohů s tím že 1. je velmi stylový (Taylor), 2. velmi praktický (Casey) a 3. unikátní použitým materiálem (Jamie).
-Batohy jsou velice kvalitní a dokazuje to i počet reklamací (2). S tím že reklamace se dají vyřešit jednoduchou a nenákladnou opravou.

Marketing
-Možností je spousta: Influenceři, Instagramová propagace, facebookové a instagramové reklamy, google ads., spolupráce s Heurékou, zboží.cz a také zákazníci sdílejí fotky našeho produktu.

Důvod prodeje
-Z důvodu nedostatku času (Náročnost školy a práce, dlouhodobé vycestování do cizí země)
-Zjištění se posunout dál a podnikat v jiném odvětví než je internet. (jsme kluci kteří neradi sedí u počítače a radši komunikují se zákazníkem "face to face")

Co je potřeba?
-Zajistit kvalitní fotky (pár jich od nás dostanete)
-Zajistit marketing, který spíše stojí čas než peníze.
-Komunikace se zákazníky a výrobcem v případě nové objednávky.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte mě kontaktovat: Martin Kudrna - 774 069 765