Nabízím k prodeji eshop trendyfashion.cz, trendyON.cz, pradlostyl.cz. Jedná se o zaběhnutý obchod, který je v provozu od listopadu 2017. Během těchto několika měsíců na něm bylo uskutečněno téměř 300 objednávek.

Eshop běží na Prestashopu a je v něm provedeno nespočet individuálních úprav a zakoupena spousta modulů.

E-shopy nabízí sortiment několika zahraničních dodavatelů oblečení, kteří na základě Vašich objednávek cca do dvou dnů expedují zboží, které potom momentálně s marží cca 100% + zasíláte Vašim zákazníkům, nehrozí tedy nikterak dlouhé čekací doby expedice. Na eshopu bylo více dodavatelů, ale postupně došlo k redukci, byli ponecháni pouze spolehliví dodavatelé s rychlou dodací dobou. V eshopu je nyní zhruba 13 tisíc produktů, samozřejmě není problém v budoucnu sortiment protřídit, využít jen nějaké dodavatele, či nastavit vlastní, úplně jiné dodavatele.

Aktualizace sortimentu probíhá několikrát denně automaticky na základě dodavatelových xml feedů. Rovněž se stahují i ilustrační obrázky a tvoří se automatizovaný popisek produktů.

Eshop má napojení na glami, zboží, sklik, adwords, google shopping

Vyvolávací cena nepokryje v žádném případě ani náklady na tvorbu prestashopových modulů a na úpravy, které byly na eshopu provedeny - procovalo se na nich opravdu hodně, importy dodavatelů, exporty, spousta užitečných modulů. Navíc je jedná o plně funkční eshop, který dokáže ihned novému majiteli generovat bez problémů klidně i 10 objednávek při cenově minimálních reklamních kampaních. Eshop má historii s hodnocením např. na zboží.cz, i to posiluje jeho sílu a důvěryhodnost.

I nyní eshop generuje 1 až 3 objednávky a to při vypnutých reklamách. Byl bych tedy rád, kdyby si brzy našel nového majitele, aby zbytečně nestál jeho potenciál. Veškeré dotazy zodpovím v soukromé zprávě