Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Design a funkčnost webu jsme.cz

 1. Dobrý den, rád bych vás poprosil o názory na design a funkčnost webu jsme.cz.
  Děkuji!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Taková kopie medium.com.

  Na mobilu není menu. Cookie lišta nepoužitelná.

  Jinak za mě ok.

 4. Tuším že jde o typický příklad zmrzačené šablony. Pokud tuším správně, tak to přináší také typické neduhy - při úpravách se nevhodně zasahuje do typografie, která má hromadu nedostatků. Na výpisu článků titěrný text, v detailu článků zase opravdu špatné řádkování, do toho divné zarování po celém webu, výsledkem je, že web převážně o čtení článků má špatně čitelný obsah.

  Absence menu zas tolik nevadí, protože stejně jde o nesmysl, jsou to jen bezcenné tagy, koho zajímají články v sekci "přátelé"? Jaká osoba se o něco takového dobrovolně sama od sebe bude zajímat? To menu jako takové mě donutilo přemýšlet, proč ten web vlastně existuje, protože mi přijde schválně připravené tak, aby po jeho shlédnutí lidská bytost ztratila o web zájem.

  Bez legrace, co ten web má být? Jedna z těch mnoha minisite s bezcenným obsahem, který se snaží vydělávat pár korun na reklamách?

  Citace Původně odeslal marapech Zobrazit příspěvek
  Taková kopie medium.com.
  Levná čínská kopie možná. Medium má odladěný design a skvěle čitelný text, protože za tím stojí spousta úsilí. No a vlastně také články, co stojí za přečtení.

 5. Ou, nepotěšil jste mě :(, ale děkuji za názory zkusím s tím něco udělat.

 6. Když budu trochu mírnější, tak jsem se na pár článků podíval a opravdu jsem neviděl důvod, proč by někdo něco takového chtěl číst. Tématicky ani kvalitou mi to nepřišlo dost atraktivní - pokud bych mohl něco vyzdvihnout a pochválit, rád bych to udělal, ale vypadalo to jako typická minisite s obsahem, který je narychlo připraven, aby ji naplnil. Pokud tomu tak není, je mi líto. Mrknul jsem se znovu a zřejmě má jít o web s radami/články pro fungování rodiny jako takové? Nejasná struktura a neatraktivní články. To, jak jsou napsané mi nedává smysl jako praktické rady, ani jako "historky ze života". Řekl bych, že jsou to i zajímavá témata, ale podaná o ničem - také to zabíjí ty nadpisy, alespoň kdyby šlo o atraktivní titulky, které zaujmou. Třeba to jiní ocení více, držím palce.

 7. Dobrý den,
  přicházím zase s kůži na trh (nebo lépe webtrh)
  - zapracoval jsem na designu stránek (jen bych dodal že nejde o žádnou šablonu)
  - po dlouhém hledání jsme našli pár šikovných copywriterů se kterými jsme navázali spolupráci
  - nechali jsme přepsat drtivou většinu starých článku (na některých se pořád pracuje), aby byly čtenáři přínosné

  Předem děkuji za názory / kritiku.

 8. Rozhodně krok kupředu. Od pohledu lepší a čitelnější typografie a i texty. Když jsem předtím kritizoval menu, šlo převážně o témata, která mi přišla nesmyslná. Určitě by vám pomohlo, kdybyste tam nějaké dělení měli, výchova dětí a partnerské vztahy se nabízí jako jedno z prvních. Hodil by se jednoduchý úvod na jakém webu vlastně jsem, u toho by mohl být právě jednoduchý rozcestník. Mohl by být třeba pod těmi top články, na mobilu výše.

  Obecně bych to zkusil trochu strukturovat a oddělit na jednotlivé celky, aby to nebyl jen výpis, pro nově příchozí by to mohlo být zajímavé, protože se pak mají snáze čeho chytit, než procházet jednotlivé nadpisy - to nepochybně většina lidí dlouho nevydrží. Je samozřejmě otázka, odkud k vám lidi chodí a zda víc do článků, nebo na hlavní stranu.

  Na mobilu je to také v pořádku, snad jen ten proužek při čtení článku bych u desktopu nezobrazoval, na mobilu je praktický, na desktopu je ho díky velikosti displeje mnohem snažší přehlédnout. Takže za mě velké zlepšení, jen tak dál!

 9. Děkuji, soustředil jsem se hlavně na článek, protože tam je návštěvnost největší a předpokládám, že to tak i zůstane.
  Jak píšete - na hlavní stránce musím zapracovat. Menu taky upravím.
  Díky za cenné rady!

Hostujeme u Server powered by TELE3