Prodám eshop se značkovým pánským oblečením včetně skladu a kontaktů na dodavatele. Eshop je v provozu od 11/2017 a dosáhl celkového obratu cca 400.000,- Kč.

Doména: www.rednox.cz
Systém: shoptet
Zboží: pánské (dodavatelé mají dámské i dětské)
Sklad: nákupní ceny cca 150.000,- Kč (bude upřesněno dle aktuálního stavu)
Obrat: 400.000,- Kč
Marže: 50-100%

Na webu jsou unikátní popisky u každého produktu, od začátku spolupráce se SEO specialistou ( Bronislav Markowicz zde z WT).

Důvod prodeje:
Eshop jsem od začátku budoval jako vedlejší příjem k mé hlavní práci, ale trošku jsem neodhadl požadavky na sklad. Snaha byla a je taková, aby byl eshop zajímavý oproti ostatním malým eshopům, že veškeré položky budou skladem. Současně vidím, že je potřeba do něj více investovat, ale není to v mých možnostech. Aktuálně vidím dvě možnosti buď přepnout na dropshipping, který několik mých dodavatelů umožňuje nebo rozšířit skladové položky.

Jednám fér a proto si nechci vymýšlet historky o tom, jak nemám čas, jedu do zahraničí apod. Eshop je to myslím zajímavý, pěkně zpracovaný a může někomu sloužit jako zajímavý vedlejší příjem.
Pokud bude mít někdo zájem, tak mohu zaslat screeny ze shoptetu nebo GA.

Určitě to chci prodat jako celek se vším skladovým zbožím za dohodnutou cenu. Uvedená cena je pro výchozí jednání, ale určitě nepůjdu pod cenu skladu.

V případě zájmu mi můžete napsat a na cokoliv se zeptat - info@rednox.cz nebo PM.

Děkuji