Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Kritika webu o anglických casuals - casuals.cz

 1. Dobrý den,

  poprosil bych Vás o jakoukoliv kritiku (ať už se bude týkat velice jednoduchého designu, textů nebo vedení sociálních sítí) na můj nově založený projekt Casuals.cz.

  Jedná se o jediný web, který nabízí pohled do subkultury anglických casuals, která se rychle rozvíjí po celém světě i u nás v ČR a na Slovensku. Snažíme se pro čtenáře popisovat všechny možné značky, které casuals oblékají, v blízké době plánujeme rozjet rozhovory s českými zástupci tohoto stylu.

  Možná je to pro Vás zcela něco nového, tak jsem Vás možná alespoň o něco obohatil, například článkem o historii casuals :-)

  Moc děkuji za každou zpětnou vazbu a přeji pěkný den,

  JaKr

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Doufám, že součástí casual životního stylu není použitý styl psaní, který dosti "tahá za uši", a že si místo jedněch adidasek zaplatíte člověka znalého českého jazyka, který by Vám to opravil.

 4. Já tedy celou dekádu žil v tom, že casual styl je městský, ležerní, volnočasový styl oblékání. Popravdě mi do toho tydýti z fotbalových tribun v černých mikinách lonsdale a everlast moc nezapadají. No nic.

 5. Citace Původně odeslal aheadnology Zobrazit příspěvek
  Doufám, že součástí casual životního stylu není použitý styl psaní, který dosti "tahá za uši", a že si místo jedněch adidasek zaplatíte člověka znalého českého jazyka, který by Vám to opravil.
  Díky, zapracuji na tom.

  ---------- Příspěvek doplněn 10.01.2019 v 17:15 ----------

  Citace Původně odeslal Dolphi Zobrazit příspěvek
  Já tedy celou dekádu žil v tom, že casual styl je městský, ležerní, volnočasový styl oblékání. Popravdě mi do toho tydýti z fotbalových tribun v černých mikinách lonsdale a everlast moc nezapadají. No nic.
  Tydýt jste tak možná vy, nebo spíše ignorant? Oni ti tydýti s mikinami Lonsdale nemají s casuals nic kromě lásky ke svému klubu společného :-)

 6. Citace Původně odeslal JaKr Zobrazit příspěvek
  Tydýt jste tak možná vy, nebo spíše ignorant? Oni ti tydýti s mikinami Lonsdale nemají s casuals nic kromě lásky ke svému klubu společného :-)
  Přeju šťastnou ruku při výběru hadrového affilu lol

 7. Já jsem z toho jelen. Styl neznám, ale připomíná mi módu současných moderních skinheads. Vyhraňuješ se proti fanouškům v Lonsdale a na webu máš video s bitkou moskevských ultras. Potom narazím na článek doporučující svetr Lacoste, který bych si vzal na 10 různých příležitostí, ale s popisovaným casuals bych si ho nespojil nikdy.

  Já osobně bych zapracoval na nějaké charakteristice tohoto stylu i pro neznalé. Klidně jako to dělají módní časopisy. Fotka chlápka v hadrech doplněná odkazy, kde je lze koupit.

Hostujeme u Server powered by TELE3