PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Zrcadlení obrazovky z PC přes Lan do Routeru a vzduchem do TV

 1. Dobrý den, mám takový záludný problém a nejsem si jist, jestli je možné to, o co se snažím.

  Koupil jsem si Mirascreen Wireless modul, který mi má pomoct v zrcadlení obrazovky do televize.

  První jsem používal mobil, tam jsem si zapl aplikaci na hbo, a k tomu apku na mirroring, tak to funguje, akurát mi to asi přenáší v rozlišení které mám v mobilu a né, které je v televizi.

  Tak jsem myslel, že bych to zkusil přes PC. Akurát nemám wifi kartu, takže jsem Lan kabelem připojený k routeru. Kdybych měl wifikartu tak bych se napojil přímo na televizi, přes Mirascreen modul, protože se na něj dá připojit.

  Napadlo mě, jestli by to nešlo nějak přemostit, abych v nastavení routeru, přidal to, aby to bylo spojené i s tím Mirascreenem, takže bych to pak mohl přes program v PC vysílat do televize.

  Snad je to srozumitelné, pokud to nejde, tak nic. Každopádně díky za odpověď.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Měl by jste se připojit mobilem na Mirascreen na přímo a připojit ho v konfiguraci na váš wifi router. Pak bude Mirascreen dostupný ve vaši síti i přes LAN.

  Upřímně co se kvality týče zkoušel jsem levný mirascreen z Ali ale nebylo to spolehlivé a nakonec jsem pořídil Chromecast, který funguje naprosto bez problému jak na PC, Android tak Iphone.

  Dejvas

 4. Citace Původně odeslal Dejvas Zobrazit příspěvek
  Měl by jste se připojit mobilem na Mirascreen na přímo a připojit ho v konfiguraci na váš wifi router. Pak bude Mirascreen dostupný ve vaši síti i přes LAN.

  Upřímně co se kvality týče zkoušel jsem levný mirascreen z Ali ale nebylo to spolehlivé a nakonec jsem pořídil Chromecast, který funguje naprosto bez problému jak na PC, Android tak Iphone.

  Dejvas
  Bohužel musím souhlasit. Mirascreen se asi moc nepovedl a bylo s tím obvykle dost rúzných problémú. Mám tu k dispozici dva kousky kdyby měl někdo zájem, dám je levně :-) Chromecast naproti tomu funguje celkem v pohodě, "jen" mi tam vadí to Googlovic špiclování úplně všeho

 5. Díky, souhlasím s tím, že to uplně dobře nefunguje. Na mobilu používám jiný program, než k Mirascreenu vydávájí, protože nespolupracoval. A na kompu koukám, že bych potřeboval aspoň win 8 nebo 10, aby mi to jelo. Takže nejspíš to mám nastavené dobře, jen mi nespolupracuje program v počítači.

  Je fakt že občas ten modul blbne, chvíli mi to nechtělo zrcadlit, pak se mi tam změnil jazyk na čínštinu, když jsem se to snažil updatovat. A podobně.

Hostujeme u Server powered by TELE3