Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Někdo zkusenost s pronájmem od Coca Coly

 1. Mel od nich nekdo z Vas - zapujcene chladici zarizeni? Pokud ano - tak jaka byla smlouva - na jak dlouho se uzavira, kolik a jak casto se od nich muselo odebirat zbozi.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Porovnaniecien poptává: Koupím domeny registrovane na Heurece
  Svetit.cz poptává: Node.JS vývojář
  Nakup_prodej poptává: Velkoobchod - skolni potreby
 3. Obchodní zástupce ti podal nedostačující informace?
  Vše je na dohodě jiné podmínky bude mít trafika u zastávky MHD a jiné parádní cafe bar jako třeba mám já :)

 4. Obchodák ti řekne vše, jak píše výše. V městě mohou chtít i týdenní odběry, na zapadlé vesnici třeba měsíční. Pokud chceš jen machrovat s chlaďákem s minimálním odběrem či mít v něm i něco jiného lépe se prodávajícího, tak hlavně počítej, že ten chladák taky něco žere a prodej minimálního odběru ti nevydělá ani na tu elektřinu.

 5. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  Obchodák ti řekne vše, jak píše výše. V městě mohou chtít i týdenní odběry, na zapadlé vesnici třeba měsíční. Pokud chceš jen machrovat s chlaďákem s minimálním odběrem či mít v něm i něco jiného lépe se prodávajícího, tak hlavně počítej, že ten chladák taky něco žere a prodej minimálního odběru ti nevydělá ani na tu elektřinu.
  Proboha nereaguj na témata, o kterých nic nevíš.... Máš fakt tak nutkavou potřebu něco napsat? Jdi na mimibazar...

  ---------- Příspěvek doplněn 05.01.2019 v 20:12 ----------

  Citace Původně odeslal Loyall Zobrazit příspěvek
  Mel od nich nekdo z Vas - zapujcene chladici zarizeni? Pokud ano - tak jaka byla smlouva - na jak dlouho se uzavira, kolik a jak casto se od nich muselo odebirat zbozi.
  CC přímo ne... Kofola, pokud stačí (myslím, že podmínky budou podobné).... uzavírali jsme na 2 roky, 2/3 lednice musely zabírat jejich produkty, v lednici nesmí být přímo konkurující produkt (CC nebo Pepsi tam mít nesmím, bílé víno ano...) Minimální odběr si nepamatuji přesně, ale myslím, že 2 sudy čepované kofoly týdně jim stačily...

  V praxi - obchoďačka od Kofoly tam od podpisu smlouvy nebyla, nějaké odběry mám, a nikdo nic dál neřeší....

 6. No hlavně, že ty víš.... o kofole. Nevím jak u tebe, u nás se sudy započítávají k výčepnímu zařízení a sklu, minimální odběr jsou 2 velkoobchodní balení původního obsahu skříně, obchodačka jezdí co 14 dnů. Takže nevím odkud jsi asi z jiné planety a trošku se zklidni, třeba na tom mimibazaru.

 7. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  No hlavně, že ty víš.... o kofole. Nevím jak u tebe, u nás se sudy započítávají k výčepnímu zařízení a sklu, minimální odběr jsou 2 velkoobchodní balení původního obsahu skříně, obchodačka jezdí co 14 dnů. Takže nevím odkud jsi asi z jiné planety a trošku se zklidni, třeba na tom mimibazaru.
  Věř tomu že vím.... tvoje původní odpověď neobsahovala žádnou podstatnou informaci... Sklo, výčep a ostatní máme od pivovaru.... Kofola je pro nás doplńkový prodej a podmínky jsou jak jsem popsal výše. Na rozdíl od tebe jsem alespoň něco popsal. Ne jen výkřiky do tmy....

  P.S.: Alespoň tě k něčemu ten můj koment vyprovokoval....

  P.P.S.: Už si všímám dlouho, že tady spousta lidí - včetně tebe - píše k tématům, ke kterým nemají, nebo nechtějí nic říct, jen si kopnout. Bývalo to tu kdysi super. Ty a tobě podobní to kazíte....

  A třeba se vztekni, já se snažím poradit....

 8. Podstatnou informací pro Coca-colu, bylo, že je minimální odběr a marže na něm nestačí na elektřinu. Takových co si na jaře vezmou chlaďák, nějakou dobu se snaží plnit minimální odběr než se na to vykašlou je plno a pak se diví, když jim chlaďák berou, že vlastně nic nevydělali a ještě doplácí.

  Pokud k tobě obchodák nejezdí, tak se mu to asi ani nevyplatí, u nás ví, že vždy něco prodá navíc a tak jezdí.

  No, že bych zrovna já kazil forum, raději bez komentáře a pokud se ti moje příspěvky nelíbí dej si mě do ignorovaných.

 9. podminky na odber pro dodani lednic jsou minimalni vubec nechapu jak to nedokaze někdo plnit

 10. Protože to záleží na jakém místě jsi a jaké je sociální složení nakupujících. A pokud třeba obchodu vedle Kofola lednici nedala, že ji máme my a vezme Coca Colu, které to nevadí v rámci konkurence, tak děcka a okolo jdoucí koupí raději 1l nebo 1,5l balení než za stejnou cenu třetinku či plechovku Coca Coly.

 11. do obchudu brat lednice od kofoly ci coly? a k čemu jako?

Hostujeme u Server powered by TELE3