Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Přibližný odhad ceny - magazíny s výdělky

 1. Ahoj,

  jsem majitelkou internetových magazínů, které dosahují jistých výdělků a chtěla bych se zeptat, jaký je přibližný odhad, co se týče prodeje. Dejme tomu, že jde o 6 x internetových magazínů s výdělkem od 3.000 do 6.000,- Kč. Je možnost získat za prodej alespoň od 15 do 20 tisíc.?

  Děkuji a s pozdravem Žaneta

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Pomůže, když rovnou hodíš odkazy, každopádně možné to je.

 4. Myslím, že je to reálné. Pro mě je trošku blbé, když je to takto roztříštěné - lepší jeden velký, než 6 malých a pak bych jako potenciální kupující řešil, co je to za příjmy. Pokud z článků, tak bych do toho nešel, pokud by to byly zcela pasivní příjmy přes Adsense, bylo by to pro mě zajímavé. Většinou se to tu prodává za 1-4 násobek ročního zisku. Takže bych počítal někde mezi 5-20tis. Ale třeba kápnete na někoho, kdo vám ocení např. originální obsah, odkazy, které je zvyklý kupovat dráž a nebo někdo, kdo v tom ihned uvidí lepší způsob monetizace, který je schopen rychle nahodit a nabídne mám více. Ale možné to je ta cena.

 5. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Myslím, že je to reálné. Pro mě je trošku blbé, když je to takto roztříštěné - lepší jeden velký, než 6 malých a pak bych jako potenciální kupující řešil, co je to za příjmy. Pokud z článků, tak bych do toho nešel, pokud by to byly zcela pasivní příjmy přes Adsense, bylo by to pro mě zajímavé. Většinou se to tu prodává za 1-4 násobek ročního zisku. Takže bych počítal někde mezi 5-20tis. Ale třeba kápnete na někoho, kdo vám ocení např. originální obsah, odkazy, které je zvyklý kupovat dráž a nebo někdo, kdo v tom ihned uvidí lepší způsob monetizace, který je schopen rychle nahodit a nabídne mám více. Ale možné to je ta cena.
  Rozumím Vám.

 6. Jak můžete rozumně odpovídat na odhad ceny, když napíše jen 3-6k. Za rok? za 10?
  Hoď sem linky a konkrétní čísla, pak se můžeme o něčem bavit.

 7. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Jak můžete rozumně odpovídat na odhad ceny, když napíše jen 3-6k. Za rok? za 10?
  Hoď sem linky a konkrétní čísla, pak se můžeme o něčem bavit.
  Za měsíc.

 8. Tak to je jiná ... mluvil jsem o roce. Tak to si myslím, že prodáte za tu cenu bez problému. No nenapsala to, proto jsem odpovídal v násobcích ročního zisku.

 9. mesicni cisty zisk 3k by se mel dat prodat i za vic... Samozrejme je rozdil mezi vydelkem a cistym ziskem (nezapomenout zapocitat vlastni cas)... to jste uplne neuvedla...

 10. Je to prijem z 1 webu nebo ze vsech?

  Podle me ma na cenu velky vliv tema webu, navstevnost, zdroj navstevnosti a zdroj prijmu.
  Muzete za web dostat 10, ale i 50k.

  Zkusil bych projit stare aukce, porovnal co se prodalo a za kolik. Tady ted vsichni vari z vody.

 11. Dobrý den,
  Máte-li o prodej zájem, pošlete URL webu do zprávy a můžeme se pobavit.

 12. Take poprosím o URL do zpráv. Děkuji.

 13. Důležitá je i návštěvnost stránky, někteří uživatelé webtrhu dokáží z každého návštěvníka vyždímat i 1 Kč přes google adsense a tak budou pravděpodobně ochotni se více praštit přes kapsu.

Hostujeme u Server powered by TELE3