Wildcard HTTPS certifikát zdarma ku každej doméne
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Jaké S.R.O pro "globální" prodej?

 1. Zdravím,

  snad tu ještě zůstalo pár normálních lidí. :)

  Mám takovou ideu v počátečním stádiu, o globálním prodeji čínského šuntu a spekuluju, jestli k tomu stačí české sro nebo hledat něco "globálnějšího" co se dá za malé peníze pořídit, provoz moc nestojí a eventuelně to při neúspěchu bez problémů zahodit.

  Co myslíte?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Jiri.knesl poptává: CZ>EN: Překlad 3 článků do soboty večer/neděle ráno
  Svetit.cz poptává: Node.JS vývojář
  Jan Plaček poptává: Investice do projektů
 3. Na společnosti asi tolik nesejde, ale co hodně pomůže je adresa na "západě" :-) Já jednu dobu hodně dodával cetky do USA a jednu dobu jsem tam měl zároveň mezisklad na úplně jiné věci. No, ale po čase sem zjistil že někteří amíci chtěji aktivně řešit vratky na čínské věci. A odpověd tak si to zdarma nechte jim nestačí :-) Tak jsem na eshop zadal jako adresu pro vratky tento skladek a jenom to, že tam našli nějakou adresu z USA zvedlo objednávky od amíků o více než 100 procent. A to i přesto že jsem tam měl explicitně uvedeno, že je to adresa pro vratky a zboží jde z číny.

 4. A kde chcete hlavne prodavat : EU, USA ? Jakym zpusobem se bude prevazne prodavat ?

 5. USA bych se chtěl vyhnout. Minimálně legislativně. Jinak zbytek světa. :)

 6. Citace Původně odeslal marat Zobrazit příspěvek
  Zdravím,

  snad tu ještě zůstalo pár normálních lidí. :)

  Mám takovou ideu v počátečním stádiu, o globálním prodeji čínského šuntu a spekuluju, jestli k tomu stačí české sro nebo hledat něco "globálnějšího" co se dá za malé peníze pořídit, provoz moc nestojí a eventuelně to při neúspěchu bez problémů zahodit.

  Co myslíte?

  Díky
  Mě se líbí, že si na nic nehrajete a na rovinu řeknete jak to je :-)

 7. Nejjednodušší je furt sro a zřejmě i nejlevnější. Pokud je to šunt a nechceš nějak moc investovat do brandu, tak SRO. Pokud bys to chtěl dělat poctivě, tak bys stejně měl zakládat společnost na každém větším trhu.

 8. A ja bych zrovna do ceskyho s.r.o. uz nesel - pravni nejistota, byrokraticky vymysly, a nevim o tom ze by bylo jednoduchy s.r.ocko ukoncit.

  Bohuzel nemam zkusenosti s tim co jinyho, takze bych si taky nechal doporucit :)

 9. Tak jistě. SRO má spoustu much, ale stále bych řekl, že je levné a jednoduché. Letmo jsem zjišťoval jiné státy a jednoduché to většinou také není a levné taky ne - resp. taky založíte za 1-10 tisíc, ale většinou si to nezaložíte sami a potřebujete poradce, sídla, atd. atd.

  Pokud máte prachy, tak zaplatit poradce, který něco vymyslí. Tohle není moc konkrétní zadání, abychom mohli radit. Záleží, co od toho očekáváš...

 10. Vzhledem k tomu, že firma by měla danit tam odkud se řídí tak zakládat něco jen v zahraničí je relativně rizikově, protože v reálu vznikne v ČR odštěpný závod ( po staru oeganizační složka) dané osoby. Což je řešení u startupů, kdy je třeba aby měla právnická osoba zahraniční subjektivitu, ale byznys se uskutečnuje primárně v ČR ( zaměstnanci, ... ) , U obchodních struktur je dobré mít samostatné s.r.o. v čr a pak samostatné sro v zemi, zemích, kde probíhá byznys. Záleží, ale na struktuře obchodů / kde je sklad, kam se dodává, ... / .

Hostujeme u Server powered by TELE3