Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Jak se vyznat v FTP

 1. Zravím,

  celou dobu jsem byl zvyknutý na klasický php - jednoduché úpravy v textu, nikoliv kódu. Teď mám na FTP web, který je v php-nette a potřeboval bych přepsat nějaký texty ale nemůžu se vyznat v adresářích. V klasickém php jsem si našel třeba soubor "home.php" a upravil si v něm texty jak jsem chtěl ale tady v nette nedokáži nalézt tyto soubory pro tyto jednoduché úpravy. Byl by někdo ochoten mi někdo jednoduše poradit kde se mám odrazit k vyhledávání a úpravám? Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Robert Bernášek nabízí: Eshopy na míru
  Tuttinho poptává: Vyladení rozmerů na podstránce HTML / CSS
  Antonin Pokorny poptává: Modernizace webu, WordPress + základní e-commerce
 3. každá php aplikace může být napsaná úplně jinak, je to na autorovi, jak to udělá. Tady také nemůžeme tušit, jak to autor udělal a jaká je použitá verze frameoworku Nette, jedna zse starších má třeba tuhle doporučenou adresářovou strukturu https://doc.nette.org/cs/2.4/presenters

  Texty mohou být řešeny přes překladové slovníky, mohou být někde v souboru, mohou být přímo v šablonách, těžko soudit.

 4. autor aplikace by k ní měl poskytnout (a sepsat) dokumentaci, kde všechny tyhle věci popíše a řekne, jaké je členění. kde jsou texty, co se dá upravovat atd.

 5. Nette je framework. Nastuduj si ho: zacni tim ze si udelas zakladni priklad. Pak uz se v tom zacnes postupne orientovat...

 6. Stáhněte si PSpad a kopii webu k sobě do počítače se zachováním adresářové struktury. V PSpadu použijte funkci "Hledat/Nahradit v souborech".

 7. Ja s Nette nemel zkusenost a litoval jsem, ze jsem se poustel do uprav. Oproti vyspelejsim frameworkum je tam fakt dost veci na hlavu.

  Ale treba to bylo autorem. Kazdopadne pro me znechuceni a zacatecnikum fakt nedoporucuji uz jen proto, ze do toho rejpe kazdej a mozna i dobrej framework, kterym Nette muze byt, tak podela.

 8. sebelepsi framework nezabrani tomu, aby to spatnej programator sprasil :D Ale porad nechapu proc tolik lidi dela v Nette... Asi hold nemaji globalni ambice :)

Hostujeme u Server powered by TELE3