Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Hromadné ovládání emailových schránek

 1. Zdravim, potřeboval bych vědět zda je nějak omezen počet emailů které si můžete založit na seznam.cz a dále nějaký způsob (program) kterým hromadně ovládat všechny maily, to znamená login, kliknutí na mail, při počtu dejme tomu 5000 mailových účtů. Případně kdo něco takového může "vyrobit". Děkuji
  Naposledy upravil vykoupim : 23.12.2018 v 12:24

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  7raul poptává: Hledáme programátory WordPress, OpenCart
  Eliaš - IT Solutions poptává: Angular.NET vývojára - medior - Remote
  MADOLO IT poptává: GRAFIK i externě
 3. Jestli chces ocurat seznam a napadlo Te si zvysovat reputaci domeny, tak mas zpozdeni nekolik let. Maji to vyborne osetrene, a nemas takovy rozsah IP adres a sit pocitacu, aby se Ti povedlo zaregistrovat tolik schranek a potom je programem ovladat. Trefil jsem to dobre o te reputaci domen?

 4. Co je reputace domén?

 5. Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Jestli chces ocurat seznam a napadlo Te si zvysovat reputaci domeny, tak mas zpozdeni nekolik let. Maji to vyborne osetrene, a nemas takovy rozsah IP adres a sit pocitacu, aby se Ti povedlo zaregistrovat tolik schranek a potom je programem ovladat. Trefil jsem to dobre o te reputaci domen?
  Domén ne, smtp ip. To stále funguje jen se to ve světě motá kolem gmail hotmail atd a seznam samozřejmě nikoho nezajímá.

  ---------- Příspěvek doplněn 23.12.2018 v 13:14 ----------

  https://smtpwarmup.com/ např tohle

 6. pocet omezen je ale fixnes s VPN

 7. Citace Původně odeslal Wladass Zobrazit příspěvek
  Co je reputace domén?
  Tím se řídí doručování emailů u seznamu. Čím lepší reputaci máš, tím větší množství můžeš doručit do hromadných, a ne do spamu. Proto "klikačky" doručují bez problémů i třeba půjčky nebo farmaceutické výrobky. Protože na to lidi klikají, tak je to doručované. Pokud by klikali na to že to je spam, jde rozesílka do spamu, a poté bude seznam rovnou zahazovat. Nebude doručovat ani do spamu.

  ---------- Příspěvek doplněn 23.12.2018 v 15:40 ----------

  Citace Původně odeslal vykoupim Zobrazit příspěvek
  Domén ne, smtp ip. To stále funguje jen se to ve světě motá kolem gmail hotmail atd a seznam samozřejmě nikoho nezajímá.

  ---------- Příspěvek doplněn 23.12.2018 v 13:14 ----------

  https://smtpwarmup.com/ např tohle

  Seznam nebere v potaz reputace IP adres, řídí se reputací domény. Na IP se nezaměřuj

 8. Doručení do Doručené je také možné zajistit tím, že si u Seznamu tu obesílku koupíš.

  Zda to někdo využívá netuším ;-)

 9. Před pěti lety mi to Seznam nabídl za 2,50 Kč + dph za email :-)

 10. Seznam pořád prodává rozesílku, je to jediný spolehlivý způsob jak dostat “spam” do schránek.

  gostrider: Tyhle extra služby Seznam ve velkém zařízl ve prospěch svého emailu na doméně a firemních schránek. Před několika lety vyházel všechny ty divné domluvené věci a celý produkt pročistil, člověk jednu dobu psal přímo vyvojářům emailu co přesně potřebuje :)

  Mimochodem, Seznam bere v potaz reputaci IP, resp. celé snad až /24 sítě, dělá si ale svoji a podle zkušenosti nekouká na jiné registry, občas je to otravné, když člověk neví.

  Dříve měli whitelist na CZ domény, wedos byl jesnu dobu zablokovaný celý, EU byl vždy v nějakém rate limit módu, Asie blokovaná preventivně. Poslední měsíce již tolik nesleduji, ale řekl bych, že budou pravidla spíše rozmělňovat. Seznam ale vždy patřil do těch, kde nad doručením byla špatná kontrola.

Hostujeme u Server powered by TELE3