Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

S jakým telefonem a jakou aplikací jednoduše nahrávat hovory?

 1. Zdravím,

  které telefony se nejsnáze donutí na nahrávání hovorů?

  Má to smysl zkoušet na ios (rootnutí, sehnání nějaké appky)?
  Nebo je lepší android?

  A hardwarově jsou pro to některé modely či výrobci vhodnější?

  Koukal jsem na nějaké apky, ale vše to vypadalo polovičaté (jen jeden směr hovorů, ale já bych rád příchozí i odchozí) a většinou to bylo jako služba, což z mé strany rozhodně neé.


  Pozn. pro legislativní puritány: samozřejmě to budu používat jen pro hovory s kamarádem, který je s tím srozuměn a mám to od něj podepsané na hlavičkovém papíru od UOOU ;-)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mám na androidu už dlouho tuto https://play.google.com/store/apps/d...org.skvalex.cr

  Placenou verzi.

  Vše funguje na výbornou a po mnoha testech všeho možného hodnotím jako nejspolehlivější. S autorem jsem si i psal, reagoval okamžitě a vycházel mi s úpravami vstříc.

  Otázka je jak to bude s androidem do budoucna, Google několikrát zmiňoval plánované blokování api pro nahrávání hovorů. Řešením bude starší android. Momentálně mám 8.1 a vše ok.

 4. toto som riesil davnejsie ale OS to priamo zakazuje prave kvoli nahravaniu bez suhlasu. to ze kdo spomina appku mi pride divne prave z toho dovodu ze ide o vec na urovni os priamo od vyrobcov.

 5. Na Xiaomi Mi2S šlo nahrávat v defaultu. Jak je to u novějších verzí netuším.

 6. Na Xiaomi redmi 4X koupeném před rokem lze také nahrávat výchozí funkcí telefonu. Navíc to nahrává druhou stranu digitálně (na předchozím telefonu HTC se zapl jen mikrofon, takže volajícího nešlo v nahrávce skoro vůbec slyšet) a nahrávka je tak kvalitní.

 7. Potvrzuji, moje Redmi Note 4 má nahrávání hovorů bez nutnosti instalovat appku třetí strany, kvalita je řekl bych 1:1 s hovorem. Mají to všechny Xiaomi s MIUI.

 8. Potvrzuji, Xiaomi Redmi 2E - kvalitní oboustranné nahrávání s volitelným ručním nebo automatickým zapnutím.

Hostujeme u Server powered by TELE3