Komunitní web pro každé město
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

IPhone odmítá telefonovat

 1. Zdravím,

  iPhone 5S s IOS 11 - a včera přestalo jít připojení k síti O2 (telefonování, data, vše).

  SIM je dobrá.

  Po aktualizaci na IOS 12 (včera na 12.1.1, dnes na 12.1.2) se nezlepšilo. Nepomohlo ani těch pár rad, které se nechají vygůglit.

  Píše problém tento: "Aktualizace mobilních služeb selhala". Více se dá najít pod "Cellular Update Failed", ale právě ani to nepomohlo.

  Snad prý firmware v gsm modemu...


  Kdybyste někdo něco věděl...dík předem.


  P.S. O2 asi nemá na člověka, který by trochu rozuměl iPhonům, přesto, že je prodávají.
  Apple "má zamčené kanceláře", jak hlásí už odpoledne automatický odpovídač...

  Apropo, nějaký lepší systém, než apple? :-P

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Pyenv nabízí: Linux, Python, MongoDB
  Radek Kilevník nabízí: Eshopový systém s jednotnou administrací
  Grafa poptává: Python developer
 3. pravděpodobně je stará či poškozená simkarta, zkusil bych jí u O2 vyměnit. Jak víš, že je simkarta v pořádku?

  O2 ví poměrně dost informací vnitřně a je schopný teoreticky říct, proč se číslo nechce přihlásit, pokud se telefon aspoň snaží komunikovat.

  Iphone v O2 obecně funguje bez problémů a nevšiml jsem si vyššího počtu stížností. Kolem sebe mám 2 iphony 5S a ani jeden nehlásil poslední dny problém.

  Pokud se v O2 dostaneš přes L1, měl by někdo pomoc, klidně bych zkusil pobočku.

 4. poslední volba je pak zkusit tovární nastavení, ale ještě jsem se nesetkal s takovým problém.

 5. Před měsícem se mi stalo úplně to stejné a stažení aktualizací nepomohlo (ty samostné to zřejmě způsobily). Řešení bylo jediné, připojit telefon k Itunes v PC přes USB kabel a stáhnout a nainstalovat nový software. Jiné řešení nenajdeš, vyzkoušel jsem všechno a až reinstalace pomohla.

 6. Citace Původně odeslal uzivatel1 Zobrazit příspěvek
  Před měsícem se mi stalo úplně to stejné a stažení aktualizací nepomohlo (ty samostné to zřejmě způsobily). Řešení bylo jediné, připojit telefon k Itunes v PC přes USB kabel a stáhnout a nainstalovat nový software. Jiné řešení nenajdeš, vyzkoušel jsem všechno a až reinstalace pomohla.
  To je zajímavé, také 5S? Také O2? Moc věcí, které se dějí a které by to rozbilo se neděje. Telefon si ale pravidelně stahuje určitá data z mobilní sítě pro aktualizaci, je možné, že se tohle porouchalo.

 7. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  To je zajímavé, také 5S? Také O2? Moc věcí, které se dějí a které by to rozbilo se neděje. Telefon si ale pravidelně stahuje určitá data z mobilní sítě pro aktualizaci, je možné, že se tohle porouchalo.
  Vodafone, Iphone SE

 8. to už je lepší společnost :), mohu se poptat, jestli o tomhle problému neví víc a jestli neexistuje jiné řešení. Iphone má kolem mě spousta a spousta lidí, nikdo ještě s tímhle nepřišel.

 9. Iphone mi vypisoval nějakou konkrétní hlášku (myslím, že když jsem chtěl vytočit číslo). Když jsem tu hlášku zadal do Googlu tak mi vyjelo více diskuzí, kde to řešili a podle nich jsem právě provedl aktualizaci přes Itunes.

 10. o Iphonech toho ví operátor poměrně dost vč verze FW, datu instalace a dalších drobnostech. Nějaké záznamy by měly být a mělo by jít to zjistit. Hodím dotaz na technický support, jestli nemají více informací. Dít by se to nemělo. Vyřešení kompletní přeinstalací směřuje opravdu k problemu s aktualizací z mobilní sítě

 11. Udělej zálohu na iCloud, telefon smaž a zálohu obnov. Je to rychlé a v 90% to řeší chyby...

 12. Rýchle ako rýchle, keď tam máš 200 aplikácií a 15 000 fotiek, tak to až tak rýchle nie je :) Každopádne používam iPhone od 3G modelu a toto som nikdy nevidel, taktiež nikto z rodiny a známych nehlásil niečo podobné.

 13. Citace Původně odeslal addamz Zobrazit příspěvek
  Rýchle ako rýchle, keď tam máš 200 aplikácií a 15 000 fotiek, tak to až tak rýchle nie je :) Každopádne používam iPhone od 3G modelu a toto som nikdy nevidel, taktiež nikto z rodiny a známych nehlásil niečo podobné.
  Nemáš zapnutou zálohu na icloud? Pak bys to měl obnovený do posledního nastavení během chvíle (pokud máš doma nějakej normální internet).

 14. Co Vám fungovalo ?

Hostujeme u Server powered by TELE3