Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Google Adsense → obrat na Sticky Ads

 1. Nazdárek,
  jen na úvod zmíním, že používání sticky umístění reklamy od Google Adsense (tedy plocha s reklamou fixně umístěná i při scrolování kolečkem myši na stránce) je zakázáno.

  Jen inzerentům s velkým obratem tuto formu umístění povolí (sami se Vám ozvou).

  Má otázka zní zda je tu někdo komu se ozvali s povolením a cca u jakého měsíčního obratu? Případně v jakém roce to bylo...
  Díky za reakce.

  "To ensure a safe and positive user experience, we restrict the use of ad implementations on desktop which cause the ad to appear in a “sticky” or “floating” position on the page as the user scrolls or navigates through the page. While we allow Google anchor ads on mobile web, please note that publisher-created mobile implementations are not permitted as we cannot ensure they have the same quality protections we’ve built into our product."
  Naposledy upravil vincentek : 13.12.2018 v 19:20

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak zjištěno (kdyby to někoho zajímalo). Ještě v roce 2016 šlo o měsíční zisk z Adsense kolem 70.000. Následně se ozvali mailem kde výslovně psali, že to povolují...

 4. Fakt toto téma nikdo neřeší? :) Já to nechápu, takových blbostí se probírá a k takto zásadním podmínkám se nikdo nevyjádří... :) asi žiju ve špatné bublině :)

Hostujeme u Server powered by TELE3