Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Bluescreen při startu windows 7

 1. Dokázal by prosím někdo poradit, vyvěštit z bluescreenu, kde je problém...

  Název: IMG_20181208_220822.jpg
Zobrazení: 139
Velikost: 1,54 MB

  Stane se to při najíždění/načítání windows 7...

  V nouzovém režimu windows, bezprobroblému...

  Tak já nevim jestli je to softwarem nebo hardwarem.... Napadla mě grafická karta, že by to dělalo grafické prostředí... odinstaloval jsem ovladače grafiky a nahrál nový... furt to samý... Teploty v biosu ok...

  Sestava starší: xeon e5430, čipset ep45, 4gb ram ddr2 1066, grafika gtx 650 ti, zdroj corsair 450w, 5x hdd

  Asi zkusim instalovat novy windows, stejne jsem mel v planu tam dat ssd disk...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Roman_2019 poptává: Vytvoření eshopu v Prestě
  Markéta B poptává: Agregátor dětského zboží
  Taps poptává: Vytvoření webové aplikace na míru
 3. Strelba na slepo - memtest z USB nebo live CD
  Tech 5 disku tam je dlouhodobe?

 4. těžko lze z tohoto odvodit, kde je problém. Já zase tipuji, že je poškozený disk, vtipné je, že nemusí být poškozený zrovna disk v počítači, ale i připojené usb :). Doporučený postup je odpojit vše co lze (tj. klávesnici, myš, všechna usb) a nechat pouze monitor, zkusit to zapnout, pokud problém zmizel, zpátky zkusit připojovat jedno po druhém než objevíš, které zařízení způsobuje problémy.

  Pokud se v tom umíš hrabat, opět lze odpojovat jeden ram modul po druhém než to začne fungovat, pak jsi odhalil vadný ram modul. Stejný dopad může mít k grafická karta či jakákoliv jiná karta připojená uvnitř pc.

  Nejčastěji se ale jedná o poškozený disk s Windows. Tahle chyba česky říká, že při inicializaci nějakého zařízení se neshodují bity zapsané do něj a přečtené z něj, problém může být v tom zařízení nebo v paměti, kam se bity načetli, to je jak lovit jehlu v kupce sena. Zkušenějším by měla napovědět adresa, kde se stala chyba, ale tohle si už opravdu nepamatuji, musel bych složitě hledat.

 5. Taky můžeš zkusit spustit mini Windows z CD nebo USB a z disku vytáhnout dump soubor s chybou a podívat se konkrétně na příčinu. Případně jiné LiveCD.

 6. Není třeba zbytečně odpojovat všechna USB zařízení, jak radí Tomáš Maňhal. Je to určitě disk, tedy jeden z disků. Odpojte všechny disky nechte připojen jenom systémový disk. Poté postupně připojujte a nechte načíst. V momentě, kdy se objeví BSOD budete vědět, o který disk se jedná. STOP 0X00000019 znamená problém souborového systému NTFS některého z připojených disků.

 7. Je mi to jasný... ta sestava i disky, paměti.. fungovala delší dobu bezproblému...

  Jen mi je divný, že pc normálně funguje v biosu a i v tom nouzovým režimu windows, kde to je sice hodně očesané... Ale ty základní věci jako disky, paměť tam stejně fungují...

  Jako doma mám dostatek náhradních komponent v tom problém není, spíš chci co nejefektivněji/nejrychleji vyřešit problém...
  Jako první zkusim nainstalovat nový windowsy na ten ssd disk, který jsem koupil před 2 roky, ale ještě jsem se k tomu nedostal :D budu jak ocas machrovat s komponenty a pak zjistím, že za to můžou wokna

  Ale zase bluescreen by si windows nevymyslelo... nebo je to možný?

 8. Pokud je to to SSD a vy chcete čistou instalaci, naformátujte problémový disk na exFAT a bude klid. Mám takto naformátované všechny disky, kromě disků v Macu, které mám na žurnálový formát a nemám nikde problém. NTFS není pro Windows 7 ani 10 vhodný.

  2 roky na SSD není nic to je tak maximálně polovina životnosti. SSD nicméně vydrží tak 6 let, pak je lepší disk vyměnit.

  A nouzový režim Vám funguje, jelikož nenajíždí z hlavního zavaděče systémového disku, ale z toho malého systémového oddílu, který má ca. 375 MB nebo tak. Z tohoto důvodu to má jenom ty nejnutnější funkce a dostanete se v pohodě na všechny disky (které jsou samozřejmě v pořádku). Kdyby ale bylo několik vadných clusterů i na tom malém systémovém oddílu, viděl byste BSOD i při najíždění do Nouzového režimu.

 9. Hmmm, tak jsem v tom nouzovym režimu, upravil msconfig, a zvolil jsem možnost načíst pouze systémové služby po spuštění a windows mi bezproblému najel

  Tak pravděpodobně to dělá nějaký ovladač nebo program... krerý se spouští nazačátku systému...

 10. Citace Původně odeslal skyppy2000 Zobrazit příspěvek
  Není třeba zbytečně odpojovat všechna USB zařízení, jak radí Tomáš Maňhal. Je to určitě disk, tedy jeden z disků. Odpojte všechny disky nechte připojen jenom systémový disk. Poté postupně připojujte a nechte načíst. V momentě, kdy se objeví BSOD budete vědět, o který disk se jedná. STOP 0X00000019 znamená problém souborového systému NTFS některého z připojených disků.
  Ano, kód chyby odkazuje na problém ntfs driveru, ale pozor, právě jsem měl v ruce klávesnici, která po připojení si přidává nový disk formátovaný jako ntfs, proto jsem doporučoval vše odpojit. Stejně tak to nemusí být přímo chyba ntfs oddílu, ale může to rozbíjet DRM ovladače v grafické kartě (už také viděno).


  Citace Původně odeslal skyppy2000 Zobrazit příspěvek
  Pokud je to to SSD a vy chcete čistou instalaci, naformátujte problémový disk na exFAT a bude klid. Mám takto naformátované všechny disky, kromě disků v Macu, které mám na žurnálový formát a nemám nikde problém. NTFS není pro Windows 7 ani 10 vhodný.
  Tohle je dost špatné doporučení, bez ntfs přestane na Windowsu řada věcí fungovat, onedrive/gdrive, office 365, řada her má také bez ntfs problémy. To si může dovolit zkušený uživatel a nikoliv ten co se musí na tyhle věci tady ptát. Krom toho exfat je na Windows OS velice pomalý a výkonově degraduje provoz systému, přestane fungovat shadow copy (a tím i funkce obnovení mimochodem). Exfat je určený pro externí disky a velká paměťová média, kde již fat32 nedostačuje, chybí mu ale řada funkcí. Mimochodem zrovna journalový systém v macu je dost problematická věc, proto se i pravidelně interně vytváří zálohy, mac ti hromadu problémů a chyb skrývá, dnešní interní ssd jsou ale velice spolehlivé, ale třeba použít jornálový systém u macu na externí disk je jistota problémů.

  Citace Původně odeslal Macecha Zobrazit příspěvek
  Tak pravděpodobně to dělá nějaký ovladač nebo program... krerý se spouští nazačátku systému...
  To pořád nemusí být vyřešno, ale máš teď možnost postupně služby zapínat. Osobně bych začal ovladači grafické karty, nevím proč, ale často dělají neplechu. Pak to jsou různé multimédiální funkce klávesnic či dalších komponent. Těžko takhle na dálku říct, Windows již není moje doména.

 11. Tímhle jsem procházel, stejná chyba, postupné zapínání služeb po startu odhalilo proces související s grafickou kartou. Už je to pár měsíců, ale myslim, že sem musel odinstalovat všechno ke grafice včetně podpůrných věcí, nejen ovladač, nainstalovat základní ovladač grafiky a pak nechat systém dodat ovladač sám. Jak tu někdo píše, že je to určitě disk, tak to je jen jedna z možností bohužel.

 12. Ovládací panely => Systém a zabezpečení => Systém
  Na kartě Upřesnit kliknout na tlačítko nastavení u spouštění a zotavení systému .
  Úplně dole je cesta k souboru se stavem systému.
  Tento soubor (MEMORY.DMP) někam nahrát a vložit sem odkaz.
  Z výpisu bude jasné o co se jedná.
  Takto jsou to pouze spekulace ze kterých mohou mít pravdu všichni :-D

Hostujeme u Server powered by TELE3