Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

ČVUT dopravní - obor technická údržba letadel

 1. Ahoj,

  chci se zeptat zkušenějších na radu. Po SŠ (obor informační technologie) jsem si dal rok pauzu v Anglii, kde momentálně pracuji. Příští rok ale plánuji návrat do ČR a začít studovat VŠ. Mám několik tipů, chtěl bych se ale zeptat na jeden konkrétní, zdali s ním máte zkušenosti.
  Jedná se o ČVUT dopravní v Praze. Jako obor mi to přijde velice zajímavé - konkrétně bych se chtěl zaměřit na technickou údržbu letadel. Myslím si, že jako práce by to pro mě v budoucnu mohlo být zajímavé. Na internetu ale o této fakultě není zdaleka tolik informací jako o jiných fakultách ČVUT, či jiných vysokých školách.
  Je tu někdo, kdo má s touto školou nějaké zkušenosti - co se týče kvality výuky, uplatnění na trhu práce (během studia a hlavně po ukončení studia) a platových podmínek?
  Můžete kdyžtak zkusit zhodnotit tuto školu co si o ní myslíte, zdali má smysl ji studovat, nebo radši jít někam jinam - třeba i na úplně jiný obor. Jsem schopen přemýšlet i o jiných VŠ jako je např. VŠE či ČZU.

  Díky moc všem, co se nějak vyjádří.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. K ČVUT se vyjádřit nemůžu, k VŠE a ČZU ano.

  VŠE (mám udělaného bakaláře) - tahle škola produkuje v podstatě různě schopné kravaťáky a sem tam i nějakého podnikatele. Nic moc tě nenaučí, spíš ti možná trochu otevře dveře k zajímavé praxi.

  ČZU - tam nechoď, to je joke ústav.

 4. Hmm, přitom leteckého mechanika se učili lidi u nás na střední. Co tě naučí na ČVÚT navíc v mechanickým řemesle?

 5. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Hmm, přitom leteckého mechanika se učili lidi u nás na střední. Co tě naučí na ČVÚT navíc v mechanickým řemesle?
  Asi budou vytvářet algoritmy na to jaký maj dát náhradní šroubky.

  k věci. mám dva bývalý spolužáky ze střední co pak šli na dopravku. Oba jsem je viděl na srazech, ale k jejich studiu jsme se nedostali. Takže moc neporadim.
  Ale oba dochodili:)

 6. Zkus sehnat kontakt přímo na někoho, kdo to studuje nebo to vystudoval. Napiš třeba přímo na fakultu a řekni jim, že máš o obor zájem a že by sis rád poslechl nějaké reference.

 7. Studuji dopravku ČVUT, sice kombinovaně (logistika), ale kdyby jsi chtěl, napiš mi PM. Obecně však mohu doporučit, oproti ČZU (vlastní zkušenost) je to kvalitou fakt jinde. Spíš bych měl obavy ohledně oboru letecký mechanik... Pokud to budeš dělat v ČR, tak platově opravdu nic moc (byl jsem chvilku v letectví, tak vím z doslechu).

Hostujeme u Server powered by TELE3