Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Přenos dat z eshopu do IS Money

 1. Zdravím, mám vytvořený můstek pro přenost dat (zásob, objednávek), potřeboval by zrychlit přenos u přenosu zásob.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. uhf, to je moc málo informací.

  Tipuji, že problém je v tom, že přenášíš stav jednoho zboží po druhé v jednom sql dotazu. Každý sql dotaz trvá nenulovou dobu (stovky ms i s) a pokud jednotlivé systémy jsou od sebe daleko, musíš započítat i zpoždění komunikace. Můžeš pak stav 1000 výrobků přenášet i hodinu ač ani jeden systém není vytížený. Můžeš použít multi insert/update v sql. Pokud na to používáš api, musí to api mít na tohle podporu (IS Money nevím, myslíš Money S3?).

  Bez dalších informací to nelze říct, běžná věc je, že si najmeš mnohem zkušenějšího člověka, který se na to nejprve podívá a pak ti řekne cenu za zrychlení nebo to necháš současné lidi zkoušet pokus omyl, jestli se jim to nepovede.

 4. ano je to tak jak popisuješ, bohužel se v tom nevyznám jen vím že potřebuji zkrátit čas přenosu dat. Myslím Money S3. Jsi ten zkušenější člověk nebo máš nějaký kontakt? díky

 5. hoď si poptávku sem na WT, třeba se někdo ozve, do poptávky lépe popiš co ten tvůj můstek je a v čem je naprogramovaný či kdo ho tvořil.

  Víc ti v tomhle nepomohu, mám zakázky na půl roku dopředu a teď nevím o nikom, koho bych nevytěžoval sám :). Pokud sem napíše technické info, jsem schopný ti v rámci rozsahu diskuze poradit, v opačném případě si na to musíš někoho najmout, kdo se ti na to podívá, nacení ti to a případně udělá.

 6. Co zvýšit paměť RAM? Pomůže to?

 7. to záleží, jestli je paměti nedostek. Mrkni kolik jí je při přenosu využito (na obou stranách) a pokud je plno, nejspíš její přikoupení lehce pomůže, ale nečekej zázraky, paměť je důležité u Money S3 zejména na čtení, filtrování a exporty, nikoliv na úkládání. Na straně eshopu paměť je důležitá, aby to běželo, pokud to již běží, její zvýšení nejspíš vůbec nic neurychlí.

  Je vždy potřeba identifikovat to nejslabší (nejpomalejší) místo a to vyřešit, tady těžko bez podrobností radit a očividně nemáš takové technické znalosti, abys poskytl dostatek informací, z kterých by šlo ti napsat řešení.

Hostujeme u Server powered by TELE3