Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Fotky a další produkty na Envato Elements, problém s licencí

 1. Dobrý den, prosím o radu. Chtěl bych si nakoupit fotky na Envato Elements, ale mám problém s licencí. Na jedné straně píšou, že produkty lze komerčně využít. Vzápětí dále píšou "nemůžete dále prodávat nebo znovu distribuovat.

  Moje představa je taková, že bych chtěl použít pár fotek a udělat z nich např. koláž, kreativní kresbu atd. Potom bych to prodal cílovému zákazníkovy.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ano, tahle licence tam je. Mozna to nekomu bude pripadat smesne, nebo neprofesionalni, ale ja sablony a fotky necham kupovat klienty.


  Samozrejme, kde neni zalobce, neni soudce.

 4. Ahoj, ano to já většinou taky, ale zde se jedná opravdu o tvorbu. Fotka je jen kus celku. Zákazník může být kdokoliv komu se to bude líbit.

 5. Citace Původně odeslal martinzdr36 Zobrazit příspěvek
  Dobrý den, prosím o radu. Chtěl bych si nakoupit fotky na Envato Elements, ale mám problém s licencí. Na jedné straně píšou, že produkty lze komerčně využít. Vzápětí dále píšou "nemůžete dále prodávat nebo znovu distribuovat.

  Moje představa je taková, že bych chtěl použít pár fotek a udělat z nich např. koláž, kreativní kresbu atd. Potom bych to prodal cílovému zákazníkovy.
  Tak Envanto Elements ti umožňuje prodat tvé dílo koncovému zákazníkovy, ale samozřejmě nejde že si koupíš fotku a uděláš z ní koláž a tu třeba 3x prodáš. Respektive můžeš, ale na každý prodej si musíš koupit licenci.

Hostujeme u Server powered by TELE3