Dobrý den,

Jsme start-up zabývající-se umělou inteligencí, zejména chatovacími roboty a strojovým učením na jehož základě dokážeme najít souvísející produkty pro Vaše zákazníky a nabídnout jim tak produkty, u kterých je větší pravděpodobnost prodeje. Experimentujeme ovšem i s jinými technologiemi.

Roboti jsou plně dostupní přes webové REST API, popř. u chat robota je možnost jednoduchého a rychlého přidání rovnou do Vaší webové stránky prostřednictvím script tagu. Je plně stylizovatelný pomoci CSS kodu. U chat robota nabízíme krásný, jednoduchý a plně interaktivní trénovací editor přimo z Vašeho webového prohlížeče. Chat robot je plně vybaven postupným učením a požádá Vás přes email o radu jen pokud si opravdu není jistý.

Cena za chat robota je paušální, 10 euro/250Kč za každou započatou pětistou konverzací (konverzace se může skládat z libovolného počtu zpráv). Dohoda možná.

Cena za strojové učení souvísejících produktů je 1Kč za každý dotaz (api volání) na robota, který najde alespoň 1 souvísející produkt.

Pro více informací, popř. ukázku, mě prosím kontaktujte,

Děkuji.